اخبار فرمانداری
19ارديبهشت1397

.فرماندار:با توجه به نرخ بیکاری و جمعیت کهگیلویه تخصیص اعتبار و توجه ویژه انتظار داریم

فرماندار کهگیلویه با مدیر کل صندوق کارآفرینی امید دیدار و گفتگو کرد.ارسلان حسن پور گفت: در صورتی که اعتبار تخصیصی در شهرستانی جذب نشود امکان جابجایی اعتبار وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه - مدیر کل صندوق کار آفرینی امید کهگیلویه وبویر احمد با فرماندار کهگیلویه دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار کهگیلویه از عملکرد صندوق صنوق کارآفرینی امید تقدیر و حضور مدیران استانی در شهرستانها را مفید و سبب پیشرفت کارها  دانست.
علی پوزش گفت: انتظار می رود با توجه به نرخ بیکاری و جمعیت،  شهرستان کهگیلویه در توزیع اعتبارات این صندوق مورد توجه  قرار گیرد.
مدیر کل صندوق کارآفرینی امید اظهار کرد: برنامه های صندوق سالانه از مرکز توزیع می گردد .
وی تصریح کرد: تسهیلات اشتغالزایی مورد حمایت و ابلاغی به طرح های کارگاهی و تولیدی در (میراث فرهنگی .جهاد کشاورزی .صنعت و معدن تجارت. ورزشی  )از 100میلیون تا یک میلیارد ریال با بهره 6-4 درصد و مدت بازپرداخت 7-5 سال تعلق می گیرد.
وی عنوان کرد:با توجه به اینکه اولویت تسهیلات اشتغالزایی دولت با جوانان می باشد متقاضیان 29-18سال مشمول میباشند که در این مورد سازمانهای مردم نهاد از شرط سنی معاف می باشند.
این مدیر کل گفت: برنامه های صندوق سالانه از مرکزو بر اساس نرخ بیکاری و جمعیت توزیع می گردد و چنانچه شهرستانی اعتبار تخصیصی را جذب نکند امکان جابجایی اعتبار به شهرستان دیگر وجود دارد.

عكس هاي مرتبط :


بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما