25فروردين1398

.میزان مشارکت جوانان در برگزاری کرسی های آزاد اندیشی ارتقا یابد/مسئولان به قدرت و توانمندی جوانان اعتماد کنند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:توسعه کرسی های آزاداندیشی برای استفاده از ظرفیت جوانان در رفع مشکلات ضروری است.

محمدکاظم نظری در نشست ستاد ساماندهی جوانان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: سهم اعتبارات حوزه جوانان در دولت تدبیر و امید افزایش قابل توجهی داشته است هرچند باتوجه به نیازهای امروزی جوانان می طلبد در آینده شاهد افزایش بیشتر اعتباری در این حوزه باشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه هفته جوان فرصت مناسبی برای مشارکت بیشتر جوانان در امور است، گفت: مراکز آموزشی به ویژه دانشگاه های استان در این هفته برنامه های شاد فرهنگی و هنری برای دانشجویان پیش بینی و اجرا کنند.

وی افزود: فضای دانشگاه ها نیازمند شور و نشاط  دانشجویی است و با برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و نشست های تخصصی روحیه مطالبه گری و پرسشگری را در دانشجویان زنده کنید.

نظری از روند برگزاری برنامه های تکراری در دانشگاه ها انتقاد کرد و گفت: فضای دانشگاه ها باید برای انتقاد و روشنگری مهیا باشد و محدود کردن ذهن دانشجویان به چند موضوع تاثیر منفی دارد و می طلبد با رعایت حریم ها زمینه آزادی اندیشه را در دانشگاه ها ایجاد کرد.

وی با تاکید بر راه اندازی کانون های ازدواج در دانشگاه ها عنوان کرد: باید قبل از هرگونه اقدامی آسیب شناسی لازم در این خصوص انجام و زمینه تشویق جوانان برای تشکیل خانواده براساس معیارهای ایرانی و اسلامی را به وجود آورد.

نظری در بخش دیگری از سخنانش از انتخاب کهگیلویه و بویراحمد به عنوان استان معین برای جمع آوری کمک  به سیل زدگان خبر داد و گفت: در هفته جاری این کمک ها با محوریت هلال احمر و همکاری سایر دستگاه های اجرایی به مناطق سیل زده کشور ارسال می شود.

وی با تاکید بر اینکه سمن ها بازوان توانمند توسعه استان هستند،گفت: رشد سمن های مرتبط با حوزه جوانان ، آسیب های اجتماعی و مواد مخدر در استان  قابل توجه بوده است .

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما