17مرداد1397

. نمایشگاه دست ساخته‌های زنان مهارت آموخته سرپرست خانوار در یاسوج افتتاح شد

با حضور مشاور وزیرکشور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد نمایشگاه دست ساخته‌های زنان مهارت آموخته سرپرست خانوار در یاسوج افتتاح شد.
با حضورعلی محمد  احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و فریبانظری پور کیایی مشاور وزیرکشور و مدیرکل اموربانوان و خانواده وزارت کشور این نمایشگاه در محل فنی و حرفه ای سرآبتاوه افتتاح شد.
آذرصفایی نیا مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این آیین، اظهارداشت: این نمایشگاه با همکاری فنی و حرفه‌ای، حوزه زنان و خانواده استانداری و با مشارکت زنان مهارت آموخته سرپرست خانوار برپا شد.
وی بیان کرد: 7 مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان و 3 آموزشگاه آزاد صنایع تولیدی خود را در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.
صفایی نیا تاکید کرد: این رویداد با هدف معرفی صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد و به منظور حمایت از کالای داخلی برپا شده است.
وی تصریح کرد: توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در اولویت کاری اموربانوان و خانواده استانداری است و در حال انجام رایزنی‌های لازم برای جذب اعتبار جهت اشتغال‌زایی بانوان هستیم.
گفتنی است نظری پورکیائی مشاور وزیر کشور در سفر یک روزه خود به استان کهگیلویه و بویراحمد امروز در ابتدا با حضور در گلزار شهدای سرآبتاوه با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کرد.
نظری پورکیایی با همراهی استاندارکهگیلویه و بویراحمد، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، فرمانداربویراحمد، فرماندار دنا، مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان از نزدیک از کارگاه‌های cnc، تأسیسات، جوشکاری، مکانیک، برق صنعتی، لوله کشی، تعمیر موتور بنزینی و کارگاه تعمیرلوازم خانگی در محل فنی و حرفه‌ای سرآبتاوه بازدید کرد.
 

عكس هاي مرتبط :


نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما