18بهمن1397

. 56 طرح اقتصادی و پروژه عمرانی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ زنی شد

هفت پروژه به نیابت از این تعداد طرح و پروژه با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد، تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، جانباز معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، گوهرگانی معاون امور اقتصادی و فیلی معاون امور عمرانی استانداری، خان پایه فرماندار گچساران، جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح و کلنگ زنی شد.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با تبریک دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و تبریک آغاز پنجمین دهه پیروزی انقلاب، اعتبار این تعداد طرح و پروژه را 2هزار و 59 میلیارد ریال عنوان کرد.
علی محمد احمدی با بیان اینکه، این طرح ها در بخش های زیرساخت های شبکه برق، آب، بهداشت، مسکن، کشاورزی، صنعت و آموزش مناطق شهری و روستایی است، گفت: 898 نفر اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم در شهرستان گچساران با این تعداد طرح و پروژه ایجاد شد.
استاندار تصریح کرد: 30 پروژه با اعتبار یکهزار و 75 میلیارد ریال عمرانی است که 28 مورد با اعتبار یکهزار و 602 میلیارد ریال افتتاحی و 2 پروژه با اعتبار 147 میلیارد ریال کلنگ زنی است.
احمدی افزود: تعدا 26 طرح با اعتبار 309 میلیارد و 603 میلیون ریال در بخش اقتصادی است که از این تعداد 17 طرح با اعتبار 94 میلیارد ریال افتتاح و 9 طرح با اعتبار 216 میلیارد ریال کلنگ زنی می باشد.
وی تصریح کرد: سیلوی 30 هزار تنی ذخیره گندم کارخانه آرد مارون با اعتباری بیش از 67 میلیارد ریال، مدرسه 6 کلاسه خیرآباد سفلی با اعتبار 13 میلیارد ریال و چمن مصنوعی دیل با اعتبار پنج میلیارد ریال از جمله پروژه های عمرانی افتتاحی در این شهرستان است.
احمدی، مجتمع خدمات، گردشگری و رفاهی عالیشاهی با اعتبار 40 میلیارد ریال، کارخانه بسته بندی خرما با 10 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار و 18 نفر اشتغال، مجتمع فرهنگی ورزشی دوگنبدان با اعتبار 37 میلیارد و 500 میلیون ریال را از دیگر پروژه عمرانی برشمرد.
استاندار، روشنایی و روکش آسفالت گچساران بطول هفت کیلومتر با اعتبار 52 میلیارد ریال، مجتمع رفاهی با اعتبار 45 میلیارد ریال، چمن مصنوعی چهاربیشه علیا با اعتبار پنج میلیارد ریال، سالن ورزشی روستای مارین سه میلیارد ریال را از جمله طرح ها و پروژه های کلنگ زنی بیان کرد.
به گفته وی در برخی مواد تعداد چند طرح و یا پروژه در قالب یک طرح محسوب شده است.
ج/238 
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما