25ارديبهشت1398

.کسب موفقیت ملی استان در حوزه اشتغال کمیته امداد امام(ره)

پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به منظور کسب موفقیت ملی استان در حوزه اشتغال کمیته امداد امام(ره) سپاس خود را از نقش آفرینی استاندار کهگیلویه وبویراحمد اعلام کرد.
در این تقدیر نامه آمده است:
بسمه تعالی
جناب آقای دکتر احمدی
 استاندار محترم کهگیلویه وبویراحمد 
موضوع: ایجاد اشتغال در سال 1397
با سلام و احترام، همان گونه که مستحضرید، ایجاد اشتغال، توانمندسازی، خوداتکایی و استقلال اقتصادی خانواده های نیازمند و مورد حمایت از تکالیف و مسئولیت های اصلی و راهبردی کمیته امداد امام (ره) است، براین اساس طی سال 1397 علیرغم وجود مشکلات و مواضع اقتصادی با همراهی و معاضدت مسئولین محترم دستگاه های اجرایی، ضمن پرداخت 2 هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال (از محل منابع قرض الحسنه بانک ها، منابع اشتغال پایدار روستایی و عشایری، منابع امداد و...) تعداد 136 هزار و 227 فرصت شغلی ایجاد شده و گام موثری در افزایش تولید ملی و ایجاد اشتغال برای گروه های هدف برداشته شد. در این رابطه سهم آن استان در ایجاد اشتغال به شرح زیر می باشد.
1- از محل منابع قرض الحسنه اشتغالزای بانکی(بند ب تبصره 16)، 416 میلیارد و 635 میلیون ریال پرداخت که  2 هزار و 415 نفر اشتغال ایجاد شده است.
2- از محل منابع امدادی مبلغ 81 میلیارد و 705 میلیون ریال پرداخت و 543 اشتغال ایجاد کرده است.
3- از محل منابع هم افزایی با پرداخت 36 میلیارد و 125 میلیون ریال، 226 نفر اشتغال بوجود آمده است.
4- از محل توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری 255 میلیارد و 313 میلیون ریال پرداخت شده است که 967 فرصت اشتغال را ایجاد کرده است.
سرجمع 789 میلیارد و 778 میلیون ریال پرداخت شده است که برای چهار هزار و 151 نفر ایجاد اشتغال شده است.
با شرح مراتب فوق، بدین وسیله از جناب عالی و همکاران محترم، فرمانداران، اعضای کارگروه اشتغال(بویژه مدیران محترم بانک های عامل) جهت حمایت های شایان توجهی که در ایجاد اشتغال برای مددجویان و نیازمندان استان نموده اید، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و توفیقات روز افزون جناب عالی و تمامی خدمت گزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند منان مسالت می نمایم.
سید پرویز فتاح 
 
 
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما