18مهر1397

.13 آبان روز برملا کردن خواب های آشفته آمریکا که هیچگاه تعبیر نشد

سیدمحمدکاظم نظری در نشست ستاد بزرگداشت یوم الله 13 آبان گفت: 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز برملا کردن خواب های آشفته آمریکا و استکبار جهانی است که در چهار دهه عمر انقلاب اسلامی هیچگاه تعبیر و محقق نشد.
وی اظهار داشت: ترامپ به عنوان سرکرده و رئیس نظام استکباری گفته که در 13 آبان تحریم هایی علیه مردم ایران بکار می گیرد، اما غافل از اینکه ملت بیدار، یکپارچه و آگاه ما می دانند که دولت آمریکا هرآنچه در چنته داشته و طراحی کرده بود پیش از این بکار بست و کارساز نبود واکنون چیزی برایش باقی نمانده که بخواهد انجام دهد.
وی به انزوای روز افزون نظم استکباری و برنامه های دولت آمریکا در سطح جهانی و مجامع بین المللی اشاره کرد و افزود: مردم ما بیدار و هوشیارند و می دانند که برنامه های ترامپ آرزوهایی است دست نیافتنی و شکست خورده و دشمنی آنها با مردم و اصل نظام است.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تصریح کرد: یوم الله ۱۳ آبان یادآور سه وقایع مهم و تاریخی تبعید حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، اعتراض گسترده دانش آموزان به دخالت های آمریکا در امور داخلی ایران در ۱۳ آبان ۱۳۵۷و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ است.
وی با بیان اینکه، آمریکا می داند که فلسفه شکل گیری انقلاب و مهمترین راهبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع از مظلومان جهان و مبارزه با استکبار جهانی است، گفت: 13 آبان فرصتی است برای تبیین این موضوع که سیاست های منطقه ای و نظامی آمریکا و استکبار از زمان مصدق و دولت های گذشته تا امروز که موضوعات موشکی را به پیش می کشد، چه اهدافی داشته و دارد.
نظری با اشاره به اینکه 13 ابان فرصت ارزشمندی برای نمایش خشم انقلابی ملت مسلمان ایران، علیه استکبار و خوی شیطانی قدرت های زورگو و مستکبر به شمار می رود، افزود: امسال با توجه به رفتارهای ترامپ و برنامه های ضد حقوق بشری و مردمی آن، مردم وحدت، یکپارچگی و وفاداری خود را به آرمان های امام خمينی(ره)، انقلاب، نظام و رهبری  نشان می دهند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری به هرچه مردمی و با شکوهتر برگزاری راهپیمایی 13 آبان و برنامه های جانبی قبل از 13 ابان به کمیته های این ستاد، تاکید کرد و گفت: به موضوع کرسی های آزاد اندیشی، دعوت از سخنرانان ملی و تبیین خوی وحشی گیری استکباری و فلسفه اصلی 13 ابان پرداخته شود. 
نظری تاکید کرد: در شرایط کنونی پرداختن به مسئله فضای مخرب استکباری در خصوص تحریم ها، موضوع احتکار و گران فروشی مورد توجه مسئولین قرار بگیرد.
ج/238
 
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما