اخبار فرمانداری
1397/2/17 دوشنبه
فرماندار: هنوز اطلاعات مستند و مشخص در براورد خسارات زلزله و سیل اخیر در کهگیلویه حاصل نشده است!
در جلسه مدیریت بحران کهگیلویه مطرح شد
فرماندار کهگیلویه در جلسه مدیریت بحران این شهرستان گفت:هنوز اطلاعات مستند و مشخص در براورد خسارات زلزله و سیل اخیر در کهگیلویه حاصل نشده است!
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه- جلسه مدیریت بحران این شهرستان امروز با دستور کار بررسی  پیگیری های حوادث اخیر زلزله 28 اسفند و سیل در بخش بهمئی  تشکیل شد.
فرماندار اظهار کرد: هنوز بازرسی ها از منازل آسیب دیده در کهگیلویه جهت براورد دقیق خسارات بعد از گذشت این مدت کامل نشده است!
وی با اشاره به وظیفه بنیاد مسکن در انجام این کار تصریح کرد: بنیاد مسکن کارشناسان خود را جهت پیگیری موضوع گسیل نماید تا اگر قرار است اعتباری به این منظور تعلق گیرد کسی از قلم نیفتد ونگویند در کهگیلویه بحران رخ داد ولی کسی پیگیری نکرد.
رییس شورای اداری شهرستان کهگیلویه با تاکید بر حضور مستمر مدیران تصریح کرد: در خصوص بارندگی های اخیر در بخش دیشموک نیز هنوز براورد مشخصی صورت نگرفته است که انتظار می رود در اسرع وقت بخشداران اقدام کنند.مدیران باید پای کار باشند ،یا نباید مسئولیت پذیرفت و اگر مسئولیت پذیرفتید باید پای کار باشید.
فرماندار با تاکید برمرحله پیشگیری بحران تصریح کرد:با توجه به اتفاقاتی که معمولا در فصل برداشت محصول رخ می دهد ضروری است جهاد کشاورزی با کمک دهیاران جهت توجیه کشاورزان در خصوص امحاء پسماند محصول هماهنگی های لاتزم را داشته باشند.
فرماندار کهگیلویه به وقوع کم آبی ها بعنوان موارد بحران فصل تابستان اشاره کرد و افزود: بخشداران ، دهیاران و ادارات امور عشایر و ابفای روستایی تدابیر لازم جهت مشکلات احتمالی را مد نظر داشته باشند.
بازگشایی جاده های روستایی و مدیریت مشکل افت ولتاژ برق در تابستان از دیگر مصوبات این جلسه بود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری کهگیلویه و بویر احمد میباشد.

http://kb-p.ir/