چهارشنبه 5 تير 1398   20:31:38
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
انسجام ،همدلی و برنامه ریزی درست از مهمترین راهکارهای برون رفت از وضع موجود است میتنبمیترناتیلارلیا استاندار کهگیلویه وبویراحمد در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بویراحمد انسجام ،همدلی و برنامه ریزی درست را از مهمترین راهکارهای برون رفت از وضع موجود خواند و گفت:باید با همت همه گروهها و اقشار آینده ای روشن و امیدوار کننده را ترسیم کرد.
علی محمد احمدی مرکز استان را پیشانی سیاسی و اداری استان برشمرد و افزود: باید با تقویت زیرساختها و بهبود فضای شهری و همچنین توجه به مطالبات مردم توسعه همه جانبه در استان را در نظر داشته باشیم.
احمدی در ادامه تقویت زیرساخت های شهر یاسوج در راستای توسعه گردشگری را از مهمترین اولویت ها دانست.
استاندار با بیان اینکه فرمانداران نقش مهمی در هدایت برنامه های دولت در شهرستان ها دارند، اظهار داشت: فرماندار جدید شهرستان بویراحمد با ظرفیت ها، پتانسیل ها و مشکلات این شهرستان آشنایی دارد و امید است با استفاده از همدلی و وحدت، گام هایی برای رشد و توسعه استان برداریم.
وی تعامل بین مسئولین و مردم را ضروری دانست و بیان داشت: با همدلی بین مجموعه استان فرصت مناسبی است که همه ظرفیت ها را بکاربگیریم و به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم.
وی افزود: تحقق و دستیابی به این وضعیت بدین معناست که  زیبایی های استان را به جهان معرفی کنیم، جوانان درد بیکاری را تجربه نکنند و بزرگان ما در درد فقر و نداری به سر نبرند و جاده ها توسعه یابند و بهداشت نیز مناسب باشند.
احمدی گفت: من آینده استان را روشن می بینم و با برنامه ریزی های انجام گرفته، جهش های ما روند خوبی خواهد داشت و تلاش خواهیم کرد که استان به جلو حرکت کند.
بيشتر
مجری سایت:شرکت سیگما