چهارشنبه 5 تير 1398   21:00:58
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
استاندار
اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران با استاندار دیدار کردند استاندار کهگیلویه وبویراحمد در دیدار اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: در تلاشیم با جذب منابع به رونق تولید استان شتاب بخشیم. علی محمد احمدی با حضورعیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، این استان را دارای ظرفیت های عظیم گاز و نفت و منابع طبیعی برشمرد و گفت: 25 درصد ذخایر نفتی و گازی کشورو سومین استان پرآب کشور با 10 میلیارد مترمکعب روان آب از جمله مزیت های این استان است.
احمدی به برخی از کمبودهای زیرساختی استان اشار کرد و گفت: در تلاشیم با رایزنی های انجام گرفته پروژه های نیمه تمام و حیاتی استان را به سامان برسانیم.
استاندار، صنعت و گردشگری را دو ظرفیت قابل توجه در توسعه استان برشمرد و تصریح کرد: می توان با تزریق منابع کافی، برنامه ریزیی درست و مدیریت منابع، استان را به جایگاه واقعی خود رساند.
وی، جلوگیری از پول پاشی و خرد کردن منابع را یکی از سیاست های اصلی دولت در استان دانست و ابراز داشت: تعریف طرح و پروژه های مزیت دار استان علاوه بر اشتغالزائی بالا رونق تولید و توسعه همه جانبه استان را در پی خواهد داشت.
استاندار،  نظارت بانک ها بر توزیع منابع و جلوگیری از انحراف تسهیلات را خواستار شد.
ج/238
 
بيشتر
مجری سایت:شرکت سیگما