اخبار

1397/1/20 دوشنبه
سال 97 افق ویژه ای پیش روی استان است/ ضرورت تعامل شهردار و اعضای شورای شهر
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر رعایت همدلی و همکاری شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج، گفت: دود اختلاف بین مدیران حوزه شهری به چشم مردم می رود.
 شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج با استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.

نستهن مقدم شهردار یاسوج در این نشست خواستار کمک های مالی ویژه برای توسعه و تکمیل پروژه های زیرساختی شهرداری شد.

علی محمد احمدی نیز در این دیدار، عنوان کرد: در طول 6 ماه خدمتگزاری به مردم شریف این استان جز خوبی و منش نیکو از مردم استان ندیدم و امیدوارم در کنار همدیگر برای فردای بهتر استان تلاش کنیم.

وی با اشاره به تدوین برنامه 5 ساله توسعه استان، گفت: برون داد دستگاه های ملی از جمله سامانه بهین یاب نشان دهنده پیشرفت های استان در این زمینه است.

احمدی با تاکید بر اینکه سال 97 افق ویژه ای پیش روی استان است، ابراز کرد: بدون شک در سایه همدلی و همکاری و باتوجه به ظرفیت های بی بدیل استان می توان آنطور که شایسته مردم این استان است جهت توسعه کهگیلویه و بویراحمد گام برداشت.
استاندارکهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: امید است با پشتکار بیشتر فضای جدیدی را فراروی استان قرار دهیم.

وی بیان کرد: اگرچه حادثه هواپیمای پرواز تهران - یاسوج سانحه بسیار دردناکی بود ولی با همکاری و مشارکت مردم و پای کار بودن دستگاه های اجرایی نشان دادند که اگر بخواهیم در انجام کاری مشارکت کنیم بدون شک موفق خواهیم بود.

احمدی با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، عنوان کرد:  در راستای تقویت تولید ملی و استانی مصرف تولیدات داخلی در اولویت باشد. 

وی ابراز کرد: در 6 ماهه دوم سال 96 حجم تسهیلات پرداخت شده از محل رونق تولید و... حدود 80 میلیارد تومان بود که این میزان به حدود 240 میلیارد تومان رسید و رتبه استان را 12 پله ارتقا داد.

احمدی با بیان اینکه پتروشیمی گچساران نسبت به 5 سال گذشته در سال 96 رشد فیزیکی بی سابقه ای داشته است،خاطرنشان کرد: پتروشیمی دهدشت روی مدار است.

وی با اشاره به آغاز به کار نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت، افزود: پتروشیمی سقاوه در آینده نزدیک با حضور معاون اول رئیس جمهور کلنگ زنی می شود.

احمدی خطاب به شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج، گفت: شهر یاسوج پیشانی اداری استان است و دارای جایگاه خاصی است و کاستی ها این شهر بیش از سایر مناطق در جامعه بازخورد دارد.

وی با اشاره به تدوین لایحه مدیریت یکپارچه شهری از سوی دولت، بیان کرد: انتظار می رود باتوجه به توپوگرافی خاص منطقه مسئولان شهری جهت توسعه شهر یاسوج برنامه مدونی ارائه و اجرا کنند.

احمدی از راه اندازی مجدد پرواز فرودگاه یاسوج با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد و افزود: با حضور وزیر راه طرح های دیگری از جمله مسئله حاشیه نشینی نیز بررسی می شود.

وی گفت: در سال 97 با استفاده از تجارب معاون عمرانی استاندار و در تعامل با شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج شاهد تحول مطلوبی در سطح شهر باشیم.

احمدی ابراز کرد: براساس گفته مسئولان راه و شهرسازی پل سوم بشار تا 15 اردیبهشت ماه زیربار ترافیک می رود.

وی خواستار حفظ همدلی و تعامل در بین شهردار و اعضای شورای شهر شد و تاکید کرد: بدون شک ایجاد اختلاف و دو دستگی در بین این فراد تنها فرصت کار و تلاش برای مردم را از ما می گیرد.

احمدی با اشاره به ارائه منابع از محل های مختلف به شهرداری های مناطق مختلف استان، خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم از محل اعتبارات استانی به حوزه شهرداری کمک های لازم انجام شود.

وی با بیان اینکه براساس شنیده ها بدهی شهرداری از دوره قبل بسیار زیاد است، گفت: بدون شک مشکلات مالی شهرداری یاسوج با این اعتبارات برطرف نمی شود و نیازمند تلاش بیش از پیش مسئولان حوزه شهری است.

آرشیو اخبارRSS
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما