1397/1/26 يكشنبه
بازدید میدانی معاون عمرانی از پروژه های شهرستان چرام
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از پروژه‌های در دست اجرا و نیمه تمام شهرستان چرام بازدید کردند.
 
معاون امور عمرانی استانداری با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد. 

عزیز فیلی گفت: مهمترین مشکلات شهرستان چرام راه‌های ارتباطی بوده که در سال های قبل اقدامات خوبی انجام شده اما در تلاشیم تا در سال ۹۷، طرح ها و پروژه های ناتمام و در دست اجرا را به سرانجام برسانیم.

وی تاکید کرد: تا زمانی که پروژه های در دست اجرا تکمیل نشوند و به سرانجام نرسند، پروژه جدیدی اجرا  نخواهد شد، افزود: کارهای نیمه تمام باید در اولویت قرار گیرند تا زود تمام شده و مردم بتوانند استفاده کنند.

وی افزود: محور اصلی گچساران به چرام در ادامه به جاده دهدشت وصل خواهد شد و چرام را از حالت انزوا و بن‌بستی خارج و دسترسی به شهرستان را سهل تر و بهتر خواد کرد.

 فیلی در خصوص اصلاح تعرفه برق چرام هم گفت: نامه ای در استانداری تهیه و به وزارت نیرو برای پیگیری این مطالبه مردمی ارسال شد که امیدواریم این مشکل برطرف شود.

فرماندار شهرستان چرام هم هدف از این بازدید را سرکشی از پروژه‌ها و شناخت چارچوب شهرستان دانست و گفت: از این فرصت استفاده بهینه کرده و پروژه‌هایی که عمومی و مهم، لازم و ضروری برای توسعه شهرستان بوده به ویژه پروژه راه‌ها، مورد بررسی قرار گرفتند.

فرماندار چرام به پروژه‌های این شهرستان از جمله طرح‌های عمده سرفاریاب تا جوخانه اشاره کرد و گفت: طرح پیچ‌های جاده جوخانه فعال بوده و پیمانکار قول داده تا ۲۲ بهمن ماه امسال این طرح افتتاح شود.

فتاحی با بیان اینکه، پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب سرفاریاب تا نیمه اول سال به اتمام می‌رسد، گفت: در تنگ پیرزال ۳ نقطه حادثه‌خیز است که نیاز به اصلاح دارد.

وی تصریح کرد: در این حوزه  با ایجاد سه تونل مسیر به جاده ملی وصل می شود و این طرح هم اکنون در دست مطالعه است اما برای رفع مشکلات در کوتاه مدت نیاز به احداث یک پل سیار می باشد.

فرماندار به جاده چرام – دهدشت، مسقف شدن گلزار شهدا و ساختمان نیمه تمام فنی و حرفه‌ای اشاره کرد و گفت: ساختمان فنی و حرفه ای سال هاست که بلاتکلیف مانده است.

فتاحی اصل در خصوص زیرساخت‌های گردشگری چرام گفت: صحبت‌هایی با مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان انجام شده که کمپ اقامتی چشمه بلقیس در خصوص دیوارحفاظتی، آب شرب و سرویس‌های بهداشتی، نواقص آن برطرف شود.

وی با اشاره به خواست مردم چرام در خصوص تعرفه برق گفت: با مدیرشرکت توزیع برق استان و دیگر مدیران مربوط به این مطالبه مردم شریف چرام صحبت‌هایی انجام شده و در استان هم این مورد به جد پیگیری می‌شود.

فیلی، همچنین همراه فرماندار و شهردار چرام از سطح شهر، معابر و کمربند این شهر بازدید کرد.

شهردار چرام با اشاره به اهمیت خیابان اصلی شهر که بازار در آن قرار دارد خواستار بودجه لازم جهت بازگشایی این خیابان شد.

نوری همچنین خواستار الحاق روستای کره شهبازی به شهر چرام شد.

معاون عمرانی استانداری در پیشنهادی خطاب به شهردار چرام گفت: با بررسی جوانب کار می توان این قسمت از بازار را سنگ فرش و به عنوان بازار اصلی قرار داد.

فیلی در خصوص الحاق کره شهبازی (شهرک)به شهر چرام گفت: باید مراحل قانونی آن بررسی و پیگیری شود.

در این سفر معاون عمرانی استانداری از پروژه های عمرانی بخش های مرکزی و سرفاریاب بازدید کرد و در جلسه شورای اداری این شهرستان مشکلات طرح ها و پروژه ها را مورد بررسی قرار داد.
ج/238
 
عكس هاي مرتبط :

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما