اخبار استانداری
25ارديبهشت1397

.معاون عمرانی: 60 درصد اعتبارات عمرانی 96 در قالب نقدینگی و اسناد خزانه جذب شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: میزان اعتبارات پروژه‌های عمرانی استان در سال گذشته 890 میلیارد تومان بوده که 60 درصد این اعتبار در قالب اسناد خزانه و نقدینگی جذب شده است.
عزیز فیلی در نشست بررسی اعتبارات دستگاه های اجرایی استان، اظهار داشت: دستگاه ‌های اجرایی استان مهلت دارند تا 31 تیر ماه اعتبارات سال 96 را جذب و تخصیص دهند.

وی تاکید کرد: چون بخشی از اعتبارات به صورت اسناد خزانه اسلامی بوده، ممکن است دستگاه‌ ها در این خصوص مشکلات قانونی داشته باشند لذا این جلسه برای بررسی آخرین وضعیت و رفع مشکلات برگزار شده است.

معاون امور عمرانی استانداری بیان کرد: مصوب شده که دستگاه‌های اجرایی استان تا 10 خرداد ماه میزان جذب و تخصیص از محل اسناد خزانه را اعلام کنند.

فیلی عنوان کرد: حتی برخی دستگاه‌‌ ها تا 72 ساعت بعد از این تاریخ مهلت دارند که جذب اعتبار خود را انجام دهند در غیر این صورت کار جذب اعتبار آنها به دستگاه دیگری واگذار می ‌شود.

وی تصریح کرد: سر جمع اعتبارات عمرانی استان 890 میلیارد تومان بوده که 600 میلیارد در قالب اسناد خزانه و نقدینگی داشتیم، 60 درصد این میزان اعتبار جذب شده و 40 درصد در حال طی مراحل قانونی برای جذب است که تهیه و تحویل پیمانکار شود.

وی افزود:  افزون بر 90 درصد پروژه‌های عمرانی استان فعال است و تنها 10 درصد به دلیل معارضات اجتماعی و عدم نقدینگی فعال نیستند که تلاش ما در سال جاری فعال شدن مجدد آنهاست.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما