اخبار استانداری
26ارديبهشت1397

.استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت

در پیام تبریک دکتر احمدی آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه ارتباطات و اطلاع رسانی به عنوان بازوی توانمند توسعه و پیشرفت و همچنین کمک به مقوله  فرهنگ‌سازی و جهت دهی به افکار عمومی نقشی مهم و تاثیر گذار در جامعه دارد.

 روابط عمومي ها به عنوان پل ارتباطی و حلقه اتصال درون سازمانی و برون سازمانی و يك ابزار مديريتي هوشمند و متفکر می توانند در روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه ایفای نقش کنند.  
 نگاه هوشمندانه به مسایل و رخدادها،کمک به تصميم‌گيري مديران در جهت شناخت دوسویه افكارعمومی در راستای اهداف سازمانی و پیاده سازی سیاستها و استراتژی دولت و نظام از جمله راهبردهای مهم روابط عمومی است که نقش این قشر را دوچندان می کند.
نامگذاری روز ۲۷ ارديبهشت ماه به نام روز روابط عمومي و ارتباطات فرصتی است برای یادآوری و بیان حقایق و توجه ویژه به شفاف سازی و همچنین برقراری عدالت اطلاع رسانی در جامعه و در نهایت رضایتمندی شهروندان محسوب می شود.
اينجانب این روز را به قشر فرهیخته و زحمت کش روابط عمومی اعم از مدیران و كارشناسان در همه دستگاههاي اجرايي،سازمانها،نهادها و بخشهای خصوصی تبریک و تهنیت عرض میکنم و امیدوارم با هم افزايي و هم اندیشی و حرکت در مسیر برنامه های دولت تدبير و اميد در جهت تحقق توسعه و پیشرفت همه جانبه استان گام بردارید و بیش از پیش در تبیین و تبلیغ دستاوردها و عملکرد دولت و نظام موفق و کوشا باشید.
از خداوند بزرگ و بلند مرتبه برای همه شما آرزوی توفیق،عزت و سربلندی دارم.

علی محمد احمدی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما