اخبار استانداری
21خرداد1397

.معاون سیاسی: طرح جامع پدافند غیرعامل در استان تدوین می شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان با مشارکت و همکاری تمامی دستگاه های اجرایی تدوین می شود.
سیدمحمدکاظم نظری در نشست شورای پدافند غیرعامل استان، اظهار داشت: باید ظرف 15 روز همه قرارگاه ها و کارگروه ها گزارش عملکرد خود در حوزه پدافند غیرعامل را به این ستاد گزارش دهند.

وی بیان کرد: در قالب " بند ز" ظرفیت هایی برای استفاده از منابع اعتباری در حوزه پدافند غیرعامل در نظر گرفته شده است که می طلبد دستگاه ها در نشست بعدی عملکرد خود در این خصوص را ارائه دهند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه در قوانین دستگاه ها منابعی جهت ارتقای ظرفیت پدافند غیرعامل پیش بینی شده است، گفت: امید است با انتصاب و آغاز به کار مدیرکل پدافند در این حوزه شاهد توسعه استان در حوزه پدافند باشیم.

نظری خواستار پیگیری مستمر شهرستان های 8 گانه استان در خصوص تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل شد و گفت: انتظار می رود نظام مهندسی بر ساخت و سازها نظارت دقیق و مستمری داشته باشد و با همکاری شهرداری گزارش جامعی از وضعیت شهرهای استان و آسیب پذیری آنها ارائه دهد.

معاون استاندار تصریح کرد: دانشگاه باید پاسخ اعتماد استانداری را با تدوین یک طرح جامع و علمی بدهد و باید تمامی دستگاه های اجرایی در این زمینه مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.
ج/238
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما