اخبار استانداری
21خرداد1397

.مدیریت مدبرانه، مقتدرانه و مؤدبانه بر محوریت سیاست های دولت تدبیر و امید/ صفر تا صد سیاست های دولت را با برنامه محوری و تحول گرایی اجرایی می کنم

سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری گفت: در این سمت امین دولت و مسئول اجرای سیاسی دولت خواهم بود و از تمام ظرفیت های قانونی خود برای اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید نهایت استفاده را می برم.
وی، افزود: اکنون که در سیستم یکپارچه نظام جمهوری اسلامی و در پروسه توزیع مسئولیتها این تفویض مسئولیت صورت گرفته با تمام توان در راستای تحقق آن تلاش می کنم.
پرواز، با بیان اینکه در این مسئولیت مجری و پیگیر تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید هستم، گفت: عملکرد من بر اساس برنامه های اعلامی دولت و تلاش در جهت اجرای دقیق آن برنامه ها و اجرایی  سازی سیاست های دولت در گستره جغرافیای استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.
سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری، با بیان اینکه چرخش نخبگان پیام مردمسالاری و جمهوریت است، اظهار داشت: امیدوارم با همکاری همکاران، استفاده از تجربیات مدیران سابق این حوزه گام های خوبی در راستای اجرای سیاست های دولت و نظام بردارم.
پرواز، تأکید کرد: با تکیه بر سه اصل مهم مدیریت مدبرانه، مقتدرانه و مؤدبانه ، از صفر تا صد سیاست های دولت در حوزه سیاسی را بدون ذره ای اهمال و انحراف با برنامه محوری و تحول گرایی اجرایی می کنم.
// محمدیان
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما