اخبار استانداری
20تير1397

.سایت پارک ورزشی ویژه بانوان یاسوج در حاشیه رودخانه بشار جانمایی شد

 سید محمدکاظم نظری در نشست هماهنگی ساخت نخستین پارک ورزشی خانواده یاسوج، افزود: اجازه هیچگونه مانع تراشی یا ایجاد خلل در زمینه ساخت پارک ورزشی خانواده وبانوان یاسوج در زمین های اطراف رودخانه بشار این شهر داده نمی شود.
وی اظهار داشت: زمین مورد نظر برای ساخت این پارک علاوه بر داشتن موقعیت مکانی ایده آل یک ظرفیت مناسب در راستای استفاده های مختلف از جمله ورزش و تامین سلامت عمومی است.

نظری تصریح کرد: ساخت این پارک علاوه بر کمک به زیبایی اطراف رودخانه بشار یاسوج سبب کاهش معضل کمبود فضای ورزشی با کاربری عمومی در مرکز استان می شود.

معاون سیاسی استانداری بیان کرد: امکانات دیگری از قبیل خدماتی، رفاهی و تجاری در این پارک برای رفاه حال هر چه بیشتر افراد مراجعه کننده پیش بینی می شود.

نظری عنوان کرد: چنانچه امکان واگذاری زمین مورد نظر برای ساخت این پارک به اداره کل ورزش و جوانان استان وجود ندارد، باید با تعیین یک دوره بهره برداری چند ساله چنین اقدامی را انجام داد.

وی ابراز داشت: جلوی تصرف مجدد زمین های اطراف رودخانه بشار یاسوج هر چه زودتر توسط متولیان امر گرفته شود تا مانعی بر سر راه ساخت این پارک به وجود نیاید.

نظری گفت: تلاش ها و اقدام های گسترده ای در گذشته برای رفع تصرف زمین های اطراف رودخانه بشار یاسوج از دست سودجویان انجام شد.

نظری اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان اقدام به دیوارکشی و محصور کردن زمین مورد نظر برای ساخت این پارک و شتاب بخشی در آغاز عملیات اجرایی آن کند.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما