اخبار استانداری
20تير1397

.مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه وبویراحمد از احداث نخستین پارک ورزشی ویژه بانوان خبر داد

آذر صفایی نیا در نشست هماهنگی ساخت نخستین پارک ورزشی خانواده در یاسوج، گفت: این پارک در زمینی به مساحت 14 هکتار در حاشیه رودخانه بشار احداث می شود.
وی به ضرورت ساخت این پارک تاکید کرد و گفت: حدود 80 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این پارک برآورد شده است.

مدیرکل امور بانوان استاندای با بیان اینکه، برای شروع کار 10 میلیارد ریال اعتبار از سوی ورزش و جوانان استان به این طرح تخصیص یافته است، افزود: دفتر امور بانوان و خانواده استانداری پیشنهاد دهنده ساخت این پارک و پیگیری کننده امور مربوط به آن است.

صفایی نیار اظهار داشت: این پارک با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و امور بانوان و خانواده استانداری احداث می شود.

وی بیان کرد: انتظار می رود دیگر دستگاه های اجرایی نیز تعامل و مشارکت بیشتری با دفتر امور بانوان و خانواده استانداری برای ساخت این پارک داشته باشند.

مدیرکل ورزش وجوانان استان هم گفت: رشته های ورزشی اسکیت، شطرنج، تنیس روی میز، اسکواش، قایقرانی و سوارکاری و استقرار برخی وسایل بدنسازی در این پارک برنامه ریزی شده است.

علوی عنوان کرد: رایزنی ها و مکاتبه هایی با مسئولان فدراسیون های اسکیت، شطرنج، تنیس روی میز، اسکواش، قایقرانی، سوارکاری و بدنسازی به منظور تجهیز یا تأمین بخشی از اعتبار مورد نیاز برای ساخت این پارک انجام شده است.

وی افزود: شرکت آب منطقه ای استان مالک اصلی زمین 70 هکتاری حدفاصل رودخانه بشار یاسوج تا پل اول مختار است که زمین 14 هکتاری مورد نظر برای ساخت پارک ورزش خانواده این شهر بخشی از آن محسوب می شود.

علوی افزود: این زمین در گذشته و توسط شرکت آب منطقه ای برای ساخت پارک و فضای سبز در اختیار شهرداری یاسوج قرار گرفته که انتظار می رود در صورت امکان به اداره کل ورزش و جوانان استان واگذار شود.

وی افزود: جانمایی زمین 14 هکتاری تا حدودی انجام شده و 10 میلیارد ریال اعتبار نیز برای ساخت این پارک تأمین شده است.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما