اخبار استانداری
17مرداد1397

.پیام تبریک معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی، فرا رسیدن روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه ی اندیشه و قلم تبریک گفت، در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
«ن و القلم و مایسطرون» نون. سوگند به قلم و آنچه می نویسد.(قلم)
هفدهم مرداد ماه « روز خبرنگار» سالروز پاسداشت مجاهدت تلاشگران عرصه ی اندیشه و قلم را خدمت همه خبرنگاران عزیز استان، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
ضمن گرامیداشت خاطره ی شهدای اصحاب رسانه، تلاش مستمر و کوشش خستگی ناپذیر شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع رسانی در چارچوب رسالت خطیر، متعهدانه و مسئولانه ی خود، ارج می نهیم.
بدون شک تلاش در جهت دستیابی به منافع ملّی، مصالح مردم، آرمان های گرانقدر انقلاب اسلامی، امام راحل عظیم الشأن، رهبر معظم انقلاب و همچنین دولت خدمتگزار، مخصوصاً در این مقطع زمانی خاص که تلاش مثلث شوم عبری، عربی و آمریکایی برای مقابله با نظام و موجودیت کشور افزایش یافته، جز با مجاهدت عظیم خبرنگاران و اصحاب رسانه و آگاهی بخشی به مردم برای خنثی سازی این توطئه ها ممکن نمی شود.
تداوم عزّت و اهتمام مسئولانه ی شما درعرصه مطالبه گری از حقوق مردم را توأم با آزادگی، حق گویی و عشق و علاقه به این مسیر مبارک، از خداوند منّان خواستارم.
سیدمحمدکاظم نظری
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی

 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما