اخبار استانداری
17مرداد1397

.استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی هفدهم مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت

استاندارکهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه اطلاع رسانی روز خبرنگار را به اصحاب قلم و رسانه تبریک گفت.

 علی محمد احمدی  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه اطلاع رسانی به ویژه شهید محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، روز خبرنگار را به اصحاب  رسانه  و صاحبان اندیشه و قلم استان تبریک گفت.
در این پیام آمده است: هفدهم مردادماه روز تقدیر از تلاشگران و پیشقراولان عرصه آگاهی و روشنگری و روز منادیان اندیشه و آزادی است.
این روز تجلیل از زحمات بي دريغ و مجاهدتهای خبرنگارانی است که بی هیچ چشم داشتی در راه توسعه و تعالی میهن گام برمی‌دارند و عاشقانه به روایت رخدادها و رویدادها بر اساس رسالت واقعی خود می پردازند.
خبرنگاران مصداق واقعی دفاع از حقوق شهروندی و تلاشگران جریان آزاد اطلاعات هستند که با انجام رسالت خطیر خود در راستای تبیین واقعیتها، خدمات و گاها بیان مشکلات،سعی در تزریق امید و ایجاد آرامش در جامعه دارند.
اصحاب رسانه وجدان بیدار و چشمان تیزبین جامعه هستند که همواره ارتقاء سطح آگاهي جامعه و تلاش در جهت توسعه همه جانبه را در سر می پروراندند.
این پیام می افزاید: اینجانب ضمن گرامیداشت و پاسداشت یاد و خاطره شهداي عرصه خبر و اطلاع رساني ،به خصوص شهید والامقام محمود صارمي خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،فرارسيدن روز خبرنگار را به همه خبرنگاران سخت کوش و پرتلاش تبريک و تهنیت عرض نموده و عزت و توفیق روز افزون این عزیزان را در جهت انجام رسالت عظیم آگاهی بخشی و روشنگری از خداوند سبحان خواستارم.
امیدوارم صاحبان قلم و اندیشه همگام و همپا با مدیران و دلسوزان استان در راه توسعه و تعالی همه جانبه و اعتلای مسائل فرهنگی و پیشرفت روز افزون کهگیلویه و بویراحمد کوشا و ساعی باشند و در این راه مقدس بیش از پیش  سرافراز و سربلند باشيد.


 

مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما