اخبار استانداری
18مرداد1397

.تولید محتوا، پذیرش مخاطب و تحلیل گری کار رسانه ها باشد

علی محمد احمدی در جمع اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار گفت: تولید محتوا، پذیریش مخاطب، تحلیل گری  و جلوگیری از فقر فرهنگی کار رسانه ها باشد.
وی اظهار داشت: رسانه راوی است و روشنگری، جلب اعتماد مردم و راستگویی را پیشه کند و تلاش نماید رنج و دردهای مردم را شفاف به مسئولین و اقدامات دولت را صادقانه به جامعه منتقل سازد.
احمدی با اشاره به اینکه، امروز در دنیا (اینکه فضای مجازی هم بماند) اما فقط 280 کانال تصویری بیگانگان به زبان فارسی جریان رشد و اعتلای ایران اسلامی را وارونه به مردم دنیا منعکس می کند، افزود: این شما رسانه ها هستید که باید با این هژمونی بزرگ  و جبهه متحد غرب مقابله کنید.
استاندار تاکید کرد: اما به دلیل فقر فرهنگی برخی ها این رسانه ها را مرجع خود قرار می دهند و باید با روشنگری این خلاء ها را پر سازید تا با مدیریت و ارائه راهکارها به جامعه از این گذرگاه سخت، کشور سربلند بیرون بیاید.
وی با بیان اینکه در هیچ برهه ای به غیر از جنگ جهانی از تاریخ بشر چنین حجم رسانه ای علیه ملتی، نظامی و کشوری به اندازه چهار دهه گذشته اتفاق نیفتاده است، افزود: شما رسانه ها وظیفه ای و تعهدی بسیار خطیر، حساس و سنگین برعهد دارید.
استاندار به تولید محتوا، پذیرش مخاطبین و تحلیل گری رسانه ها تاکید کرد و ابراز داشت: سیگنال های انتقال پیام انقلاب اسلامی در دنیا ناشی از فعالیت رسانه ای شماهاست و باید این انتقال بروز تر، باسرعت، دقت و صحت بیشتری انجام شود.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: امروز در ظرفی جغرافیایی به نام کهگیلویه وبویراحمد قرار داریم و یک دغدغه می باشد که پیشرفت، بالندگی و رشد و تعالی استان است و هیچکس حق عدول از این وظیفه را ندارد.
احمدی ابراز داشت: سوگند یاد کردیم که جز خدمت به مردم و بالندگی استان به چیز دیگر نیندیشیم و در این رابطه ساختار مدیریتی را آغاز کرده ایم که از خود استانداری شروع شده است.
وی یادآور شد: انتظارات و توقعات این است که جریان پیشرفت طرح ها و پروژه ها به سرعت پیش رود و در سطح ملی و استانی این مهم مورد اهتمام کامل مدیران استان قرار دارد بطوریکه بیش از 50 درصد از اعتبارات عمرانی استان تخصیص یافته است.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: مدیر اجرایی، فرمانداری و مسئولی که بدور از دولت خود را در پشت دیگری پنهان کند، قطعا مسئول و مدیرکل خوبی نخواهد بود.
وی، پیگیر امور مردم در تمام جوانب را امری بسیار ضروری از سوی رسانه ها و مسئولین دانست و تصریح کرد: خدمت به مردم را بالترین اصل می دانم و برای پیگیری پل سوم بشار بدون اطلاع نزدیک به 20 بار بازدید شبانه داشتم.
استاندار گفت: من برای همه امور این کشور حرص و جوش می خورم و کهگیلویه وبویراحمد که قطعه ای از قطعات کشور است را با حساسیت بالا و با شدت و ولع به دنیال آن هستم و تاسف می خورم به حال کسی که بی تفاوت به امور مردم باشد.
وی تاکید کرد: باید از قانون گریزی از عدم مسئولیت پذیری از بی تفاوتی و از ایلی، عشیره ای، قومی و قبیله ای پرهیز کنیم تا از پیشرفت همه مناطق استان غافل نمانیم.
احمدی تاکید کرد: اجازه ندهید فقط استاندار هزینه مقابله با فساد را بپردازد در استانی که هر کسی کلنی خودش را دارد.
وی گفت: با خدای خود عهد و پیمان بسته ام برای این مردم هزینه جان و آبرو کنم و هر جایی برای هر مدیری اتفاق غلطی رخ داد رسانه ها شرافتمندانه بلند شوند و با تمام توان بکوبند که استاندار پشت سر شماست.
وی تاکید کرد: مطالبات خبرنگاران را با کمک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با جدیت پیگیری می کنم.
در این آیین از خبرنگاران تجلیل شد.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما