اخبار استانداری
21شهريور1397

.افزایش نظارت برمساجد ومراکز خدماتی رفاهی بین شهری/دعوت از سرمایه گذاران برای احداث مجتمع های بین راهی  

جعفر گوهرگانی در نشست شورای اقامه نماز استان گفت: نحوه خدمات دهی مجتمع های گردشگری رفاهی بین راهی مورد توجه قرار می گیرند و نظارت ها بیشتر و به لحاظ ساختاری استاندارد سازی می شوند.
وی اظهار داشت: بررسی ها نشان می دهد که علاوه بر کمبود برخی امکانات در مجتمع ها خدماتی، مساجد و نمازخانه های بین راهی این استان نوعی ضعف در مدیریت آنها وجود دارد.
گوهرگانی تاکید کرد: برای توسعه و برطرف کردن ضعف ها مشکلات و کمبودهای مجتمع های گردشگری و رفاهی بین راهی تسهیلات ارزان قیمت در اختیار صاحبان  ومتقاضیان قرار داده می شود.
معاون اقتصادی استانداری با تاکید براینکه، اداره اوقاف و امور خیریه و ستاد اقامه نماز استان با کمک راه و شهرسازی و گردشگری باید نظارت ها را بر مساجد و نمازخانه های بین راهی بیشتر کنند، بیان کرد: مبالغی از محل اعتبارات دولتی برای ساخت مساجد بین راهی این استان هزینه شده و باید برای اقامه نماز و ارائه دیگر خدمات به مردم و گردشگران استان استفاده بهینه ای از آنها شود.
گوهرگانی تصریح کرد: برای احداث مجتمع های بین راهی به خصوص در مسیر بابامیدان- یاسوج تسهیلات ارزان قیمت در اختیار متقاضیان سرمایه گذار قرار می دهیم.
وی عنوان کرد: برای تخفیف در هزینه آب بهای مساجد بین راهی پیگیری لازم انجام می شود.
رئیس ستاد اقامه نماز استان هم گفت: اغلب مشکلات و کمبودهای مساجدو نمازخانه های بین راهی این استان مربوط به سرویس های بهداشتی و سیستم آب آشامیدنی است.
الیاس چراغ زاده  افزود: نیازمند همکاری دستگاه های اجرایی برای ساماندهی و بهبود وضعیت مساجد و نمازخانه های بین راهی این استان هستیم.
وی یادآور شد: چهار مسجد بین راهی داریم که یکی از آنها در جاده یاسوج - اصفهان و نزدیک روستای توت نده قرار دارد که باید بیشتر به آن توجه شود.
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما