اخبار استانداری
12دي1397

.یکهزار و 160 میلیارد ریال تسهیلات ویژه نهادهای حمایتی به استان ابلاغ شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری در جلسه هماهنگی بانک های عامل با نهادهای حمایتی استان از ابلاغ یکهزار و 160 میلیارد ریال تسهیلات ویژه نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و همچنین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خبر داد.
جعفر گوهرگانی اظهار داشت: این تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال 150 هزار نفر از افراد این نهادها در نظر گرفته شده است که از طریق بانک های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی پرداخت می شوند.
گوهرگانی با بیان اینکه، 730 میلیارد ریال سهم کمیته امداد امام خمینی (ره)، 375 میلیارد ریال سهم بنیاد شهید و امور ایثارگران و 50 میلیارد ریال سهم بهزیستی است، تصریح کرد: متوسط پرداخت این تسهیلات 250 میلیون ریال و سقف آن 500 میلیون ریال است.
معاون امور اقتصادی استانداری عنوان کرد: طرح های متقاضیان این نوع تسهیلات از نهادهای مربوطه به کمیته فنی ملی در مرکز کشور ارسال و بعد از چهار روز جواب آن داده خواهد شد و در صورت موافقت متقاضی برای دریافت تسهیلات به بانک عامل معرفی می شود.
گوهرگانی تاکید کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی استان برای آگاهی متقاضیان در این خصوص اطلاع رسانی لازم را به عمل آورند.
ج/238

 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما