اخبار استانداری
13آبان1397

.فریاد ضد استکباری 13 آبان درتمام شهرهای کهگیلویه وبویراحمد طنین انداز شد 

مردم ولایتمدار و سلحشور کهگیلویه وبویراحمد امروز با انسجام و بصیرت و یکپارچه بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، حماسه پرشور دیگری را خلق کردند. 
در روز ملی «مبـارزه با اسـتکبار» فریاد «مرگ بر آمریکا» طنین‌ انداز شد و راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان مصادف با روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز همزمان با سراسر کشور در همه شهرهای استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
در این راهپیمایی که از ساعت 9 و30 دقیقه امروز صبح آغاز شد، با حضور پرشور اقشار مختلف مردمی، جمع زیادی از دانش آموزان، دانشجویان و استاندار کهگیلویه وبویراحمد، مسئولان استانی و شهرستانی از میدان هفتم تیر - خیابان‌های آیت الله طالقانی - خیابان جمهوری اسلامی تا میدان امام حسین (ع) یاسوج انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.
در این راهپیمایی که شعارهای ضد استکباری "مرگ بر آمریکا"، «مرگ بر اسرائیل»، «هیهات منا الذله»، «ما همچنان ایستاده‌ایم»،‌ «ما می‌توانیم»، «ذلت نمی‌پذیریم»، «استقلال آزادی جمهوری اسلامی» توسط دانش آموزان و دانشجویان و همه اقشار مختلف شرکت کننده در مراسم سر داده می شد با آرمان های امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید بیعت کردند.
سخنران راهپیمایی امروز در یاسوج علیرضا زاکانی دبیر مجمع عالی سازمان بسیج مستضعفان کشور بود.
راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهرهای دوگنبدان، دهدشت، چرام، لنده، لیکک، باشت، پاتاوه، سوق، دیشموک، سی سخت و دیگر شهرها و بخش‌های استان برگزاری شد.
در پایان این مراسم قطعنامه سراسری با عنوان آخرین مواضع ملت بزرگ و شریف ایران در مقابله با استکبار جهانی قرائت شد.
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما