اخبار استانداری
10دي1397

.اراضی طرح های اجرا نشده در استان باز پس گرفته می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت عدم اجرای طرح ها اراضی ملی بازپس گرفته می شوند.

عزیز فیلی در نشست کارگروه امورزیربنایی و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تاکنون بیش از 10 نشست در این خصوص برگزار شده و از 150 طرح ارائه شده با 120 طرح موافقت شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد هدف کارگروه امورزیربنایی را بهبود و ساماندهی وضعیت واگذاری زمین ها برای اجرای طرح های مختلف در سطح استان عنوان کرد و افزود: شرط اجرایی شدن این طرح ها و دریافت تسهیلات تصویب در این کارگروه و تایید نهایی شورای برنامه ریزی است.

وی با با تاکید بر اینکه طرح‌هایی که تا 6 ماه اجرا نشوند باید زمین واگذار شده به آنها بازپس گرفته شود، تصریح کرد: تا حد امکان نباید زمین‌های کشاورزی برای اجرای طرح‌ها تغییر کاربری داده شود و دستگاه‌های مختلف اجرایی استان برای پاسخگویی به استعلام‌ها در کمترین زمان ممکن اقدام کنند.

فیلی تاکید کرد: واگذاری زمین یا تغییر کاربری در استان برای اجرای طرح‌های اشتغال زا و خدماتی به صورت کارشناسی شده و اصولی باشد.

در این نشست 24 طرح در حوزه‌های گردشگری، کشاورزی و صنعت و معدن بررسی که از این تعداد با  20 مورد موافقت و با اجرای 4 مورد دیگر نیز مخالفت شد.

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما