اخبار استانداری
10دي1397

.پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی در حوزه اقتصادی وزارت کشور

جعفر گوهرگانی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: در سفر اخیر معاون اقتصادی وزیر کشور پس از بازدید از واحدهای مشکل دار تولیدی متوسط به بالای استان از مسئولان خواست پس از بررسی و جمع بندی مشکلات آن را به وزارت کشور اعلام کنند.
گوهرگانی تصریح کرد: مشکلات واحدهای تولیدی که در استان قابل رفع نباشد در کمتر از یک ماه در کارگروه ملی مورد بررسی قرار می گیرند.
وی اظهار داشت: در راستای سفر هیئت اقتصادی وزارت کشور به استان و بازدید از واحدهای صنعتی مشکل دار، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در نخستین نشست اضطراری، مشکلات و موانع برخی واحدها از جمله کارخانه آجر دهدشت را برای اعلام به وزارت کشور بررسی کردند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: دستگاه های طلبکار تا دو ماه آینده هرگونه اقدام قضایی و اجرایی برای وصول مطالبات معوق خود را متوقف کنند تا این موضوع در کارگروه کشوری بررسی شود.
گوهرگانی با بیان اینکه، وظیفه ستاد تسهیل حمایت از واحد های تولیدی فعال و مشکل دار است، افزود: از تولید و اشتغال و استمرار آن حمایت می کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری افزود: سرمایه گذار را نباید فراری داد و باید در کنار توجه به مطالبات دستگاه ها و قوانین، اقدامات لازم را برای جلوگیری از غیرفعال شدن واحدهای پویا داشته باشیم.
وی تاکید کرد: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای دستگاه ها لازم الاجراست و مدیران باید نهایت تلاش خود را برای کمک به تولید به کار گیرند و هر کجا موانع مربوط به قوانین کشوری است آن را مطرح کنند تا در کارگروه ملی پیگیری شود.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما