اخبار استانداری
12دي1397

.قول مساعد مسئولین بنیاد مسکن کشور به اهالی برخی روستاها

وحید محمدی تبار با حضور مهدیان معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در بازدید از روستای بهره عنا باشت گفت: حدود ۱۰۰ روستای استان اهالی آنها حتی فاقد قدرت دریافت وام بدون بهره هستند.
محمدی ‌تبار افزود: با هماهنگی‌های انجام گرفته هیاتی از مسئولین از جمله؛ مهدیان معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، جنتی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، معاون وی، فرماندار باشت و بخشدار بوستان از روستای بهره‌عنا و منازل خسارت دیده از بارش‌های مهرماه سال جاری بازدید کردند.
وی اظهار داشت: در بارش‌های سال جاری کلیه منازل این روستا به دلیل کاه گلی بودن غیرقابل سکونت شده بوده و خسارات زیادی به ساکنان وارد شده بود.
وی با بیان اینکه، روستای عنا در جوار امامزاده سید فخرالدین احمد(ع) در نقطه مرزی استان فارس و کهگیلویه وبویراحمد با جمعیتی بالغ بر ۱۲۰ نفر و حدود ۲۰ خانوار هستند، گفت: خانه‌های سنتی و قدیمی این روستا در برابر حتی ده دقیقه بارندگی دوام ندارند و لازم است که این خانه‌ها مجدداً ساخته و نوسازی شوند.
محمدی تبار با قدردانی از سفر معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور وهیات همراه برای بررسی مشکلات این روستا و دیگر روستاهای استان، گفت: حدود ۱۰۰ روستا در سطح استان چنین شرایط را دارند که اغلب اهالی آنها فاقد قدرت دریافت حتی وام بدون بهره هستند.
مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه وبویراحمد افزود: مهدیان معاون بنیاد مسکن کشور قول مساعد داد که برای ساخت مسکن این افراد برنامه ریزی و پیگیری از طریق بنیاد مسکن و با کمک نهادهای حمایتی انجام پذیرد.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما