اخبار استانداری
11بهمن1397

. اختلاف ها را کنار بگذاریم/ توسعه استان در سایه وحدت و همدلی تحقق می یابد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید همگان در راستای توسعه استان با وحدت و همدلی تلاش کنیم.

علی محمد احمدی  در " همایش همدلی در سایه سار چله عزت" اظهار داشت: این استان با وجود همه داشته ها در بخش های مختلف و پیشینه قوی تاریخی و فرهنگی به جایگاه واقعی خود دست نیافته است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه چهارمین آورد آبی کشور را داریم، عنوان کرد: محدودیتی در زمینه سرمایه فیزیکی و نیروی انسانی دراستان نیست و کمتر استانی همچون کهگیلویه و بویراحمد دارای نفوذ حاکمیتی در سطح کلان است.
وی با تاکید بر اینکه در زمینه تزریق منابع، استان پانزدهم کشور هستیم،عنوان کرد: اما آنطور که باید تحولی در حوزه اقتصادی استان را شاهد نیستیم.
احمدی گفت: به برکت انقلاب اسلامی مردم استان های همچون کهگیلویه و بویراحمد به بلوغ رسیده اند ولی برای تعادل و رفاه، بلوغ کافی نیست و جامعه باید تعادل معیشت را حل کند و به رفاه برسد.
وی تاکید کرد: سوای نگاه های قومی، طیفی و قبیله ای باید برای عظمت مردم با اراده دست به دست هم دهیم و برای رشد استان در کنار یکدیگر تلاش کنیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز این استان با تمام داشته ها در دست ما بوده و همگان در مقابل این مردم و خانواده شهدا مسئول هستیم و باید برای خدمت گذاری از هیچ تلاشی فروگذاری نکنیم.
احمدی اظهار داشت: خوشحالم در چله انقلاب دور هم جمع شدیم تا برای توسعه این دیار تدبیری کنیم و تا روزی که در استان هستم تمام توان خود را برای رشد و توسعه این استان به کار می گیرم.
وی تاکید کرد: زمانی می توانیم موفق باشیم که با اعتدال و عقلانیت پیش برویم و فرصت هایی را برای نفع عمومی خلق کنیم.
احمدی تصریح کرد: بیاییم به پاس مجاهدت فرزندان این دیار و تلاش فرزندان پاک و صدیق این دیار وحدت کلمه را حفظ کنیم و اختلاف ها را کنار بگذاریم.
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما