اخبار استانداری
13بهمن1397

.لنگرگاه امنیتی هستیم/جشن های دهه فجر محتوایی تر از هرسال/22 بهمن باشکوه تر از همیشه

سیدمحمدکاظم نظری در نشست با اصحاب رسانه استان گفت: افتخارات بزرگ انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اینکه لنگرگاه امنیتی در منطقه و جهان هستیم و چه عزتی بزرگتر از این و باید شاکر وقدران باشیم. 
وی اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی در کشور دارای ثبات سیاسی، آرامش و امنیت پایدار هستیم و به تبع آن در استانی هم قرار داریم که به لحاظ شاخص های امنیت در وضعیت مطلوبی قرار گرفته و اغلب برخوردار از رتبه 2 و یا سه هستیم.
معاون سیاسی وفرهنگی استانداری با بیان اینکه، انقلاب ما ریشه و ماهیت آن فرهنگی، معنوی و مبتنی بر ارزش های الهی است، افزود: دشمنان 40 سال تلاش کردند و می کنند که تلاطمی بوجود آورند اما به لطف پرورگار، جمهوری اسلامی در این رابطه نیز وضعیت مطلوبی دارد و همچنان بر مسیر و آرمان های انقلابی و ارزشی خود حرکت می کند. 
نظری با اشاره به اینکه در توسعه فرهنگی با انسجام، وحدت نظر، گفتمان فرهنگی وعملکردی در عرصه های مختلف داخلی گام برداشت شد، تصریح کرد: در این خصوص عملکرد صحیح ابزارهای ارتباطاتی و رسانه های جمعی در تحقق این اهداف و خنثی کردن عوامل بازدارنده، بسیار موثر عمل کردند.
وی تصریح کرد: امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، توسعه که از مهمترین خواسته های هر جوامع ای است ایران اسلامی با همه تهدیدها، فشارها و تحریم ها در صورت های مختلفی از اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، علمی، نیروی انسانی و سایر ابعاد دیگر به توفیقات بزرگی دست یافته است.
معاون سیاسی و امنیتی بیان کرد: برنامه های دهه فجر به دلیل چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم و به دلیل فشارها و تهدیدهای اقتصادی استکبار و القاعاتی که در همین خصوص در فضای مجازی و رسانه های مختلف وجود دارد، فاخرتر، جذاب تر و باشکوهتر از همیشه برگزار می شود.
وی تاکید کرد: اصحاب رسانه کمک کار دولت و بازوی توانمند مسئولین است و باید بیشترتلاش کنند تا ضمن خنثی سازی القاعات دشمن، همه اذهان مسئولین به سمت خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم معطوف شود.
نظری بر زمینه سازی برای حضور خودجوش و پرشور مردمی در روز 22 بهمن تاکید کرد و افزود: چون همه نگاه های دشمنان بیرونی به این روز معطوف است، راهپیمایی 22 بهمن با شکوهتر و گسترده تر از هرسال برگزار خواهد شد.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما