اخبار استانداری
13بهمن1397

.19 پروژه با 173 میلیارد ریال در لنده اقتتاح و کلنگ زنی شد

19 پروژه عمرانی و اقتصادی به مناسبت دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در شهرستان لنده اقتتاح و کلنگ زنی شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد با حضور دارا کریمی نژاد فرماندار لنده و جمعی از مدیران استانی و مسئولین محلی در آیین افتتاح تعدادی از این طرح ها به نمایندگی از دیگر پروژه های این شهرستان، اعتبار هزینه شده برای طرح ها و پروژه های افتتاحی و یا برآورد هزینه برای طرح هایی که کلنگ زنی شدند را 173 میلیارد ریال بیان کرد.
عزیز فیلی با تبریک دهه فجر و آغاز پنجمین دهه انقلاب اسلامی، افزود: این تعداد طرح و پروژه زمینه اشتغال 315 نفر را ایجاد می کند. 
فیلی تصریح کرد: از مجموع این طرح ها 11 طرح با اعتبار 95 میلیارد ریال پروژه عمرانی است که از این تعداد هشت پروژه با اعتبار 35 میلیارد ریال افتتاحی و 3 پروژه با اعتبار 60 میلیارد ریال کنگ زنی است.
معاون هماهنگی امور عمرانی ابراز داشت: هشت مورد از کل پروژه ها با اعتباری افزون بر 78 میلیارد ریال در بخش اقتصادی است که پنج طرح به مبلغ 32 میلیارد ریال افتتاحی و سه طرح با اعتبار 46 میلیارد ریال کلنگ زنی است.  
به گفته فیلی، این طرح ها و پروژه ها در بخش های مختلف عمرانی امور زیربنایی و اقتصادی از جمله نهادهای حمایتی و در راستای توسعه فعالیت های طرح پایلوت اقتصادی این شهرستان است.
معاون عمرانی ابراز داشت: یکی از این طرح ها بز نژاد مورسیا با ظرفیت بیش از سه هزار راس در سطح شهرستان لنده است که با همکاری بنیاد علوی اجرایی شد.
فیلی بیان کرد: 154 طرح اقتصادی خرد ویژه نهادهای حمایتی در این شهرستان افتتاح شد.
وی از مهمترین طرح های اقتصادی کلنگ زنی شده را 2 طرح پرورش بره صنعتی، 2 طرح پروار بندی بره، طرح کارخانه کود عالی و یک طرح گلیم بافی بیان کرد.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما