اخبار استانداری
14بهمن1397

.برنامه های زیرساختی برای شهرستان کهگیلویه داریم/با رهایی از سیاست زدگی توسعه سرعت می گیرد 

علی محمد احمدی، سیاست‌ زدگی را از عوامل محرومیت کهگیلویه خواند و گفت: باید مردم را از سیاسی بازی ها رها کنیم تا شهرستان در مسیر توسعه قرار گیرد.
علی محمد احمدی در شورای اداری شهرستان کهگیلویه با تبریک دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: در اوایل تصدی در استان با سفر به دهدشت آن را در سیمای شهری نامطلوب دیدم که با عدم برخوداری نمایان بود و امروز این شهر نسبت به یک سال و نیم گذشته هرچند خسته به نظر می ‌رسد اما روندی رو به توسعه را به خود گرفته است. 
استاندار تصریح کرد: باید دست به دست همدیگر دهیم تا به توسعه شهر کمک کنیم در این راه برنامه ‌هایی در دست است که باید زیر ساخت‌ها فراهم شود.
وی با بیان اینکه، هیچ پروژه راکدی در شهرستان وجود ندارد، اظهار داشت: طرح ها و پروژهای بزرگ و بنیادی این شهرستان یعنی آبرسانی به چهار شهر در حال انجام و نیروگاه سیکل ترکیبی پادوک فعال است.
احمدی ادامه داد: فاز دوم کارخانه آجر در حال فعالیت است و آبرسانی دهدشت غربی که سال‌ها راکد بود با انتخاب پیمانکار جدید کارش دنبال خواهد شد.
استاندار تصریح کرد: مردم باید خود جوشش و تلاش مستمر داشته باشند و اگر جایی مشکلی پیش آمد و به مانع ای برخورد کردند آن وقت یاری گران هم به فریادشان برسند.
وی با بیان اینکه، مردم کهگیلویه از تسهیلات ارزان قیمت اعطایی دولت استفاده نکردند، افزود:400 میلیارد تومان  پول با سود پنج درصد آوردیم به بانک‌ها دادیم و گچساران، بویراحمد و دنا سهم خود را 100 درصد جذب کردند اما چرایی عدم جذب این اعتبارات در کهگیلویه را استاندار مقصر نیست.
احمدی با تاکید به اینکه، مردم را از سیاسی بازی باید رها کرد چرا که کار اقتصادی سم آن سیاست است، افزود: اگر دلسوزیم باید  در کنار دیگران باشیم و باید از خود بپرسیم برای مردم چه کاری کردیم.
استاندار تصریح کرد: دهدشت هویت و تاریخ ویژه ‌ای و مردمان خوبی دارد اگر توانستیم مردم را از سیاست فاصله دهیم پیشرفت می ‌کند چون دهدشت در همه زمینه ها دارای ظرفیت بالایی است و از سایر شهرها چیزی کمتر ندارد.
احمدی بیان کرد: در مدتی که تصدی استان را بر عهده گرفتم دغدغه‌ ام مردم کهگیلویه و شهر دهدشت بود و ادامه خواهد داشت نه به خاطر تمجید کسی بلکه به خاطر رسالتی که انقلاب دارد و از ما می‌ خواهد.
استاندار افزود: دهدشت در مسیر پیشرفت است باید همان طور که بقیه با تلاش و سعه صدر از ظرفیت‌ها استفاده می‌ کنند با کمک نیروهای بومی و آنهایی که در سطح کلان و بالاتر قرار دارند و از همه ظرفیت‌ها استفاده کرد تا جبران عقب ماندگی شود.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما