اخبار استانداری
14بهمن1397

.43 پروژه با اعتبار یکهزارو 162میلیارد ریال در کهگیلویه افتتاح وکلنگ زنی شد

43 پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد، هاشمی پور نماینده مردم شهرستان های چهارگانه در مجلس شورای اسلامی، نیکبخت فرماندار، مدیران استانی و مسئولین محلی به مناسبت دهه فجر در شهرستان کهگیلویه افتتاح و کلنگ زنی شد.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در آیین افتتاح پنج طرح به نمایندگی از دیگر طرح ها و پروژه های این شهرستان با تبریک دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، اعتبار این تعداد پروژه ها و طرح ها را یکهزار و 162 میلیارد ریال و اشتغالزایی آنها را 513 نفر عنوان کرد.
علی محمد احمدی افزود: از مجموع پروژه های شهرستان کهگیلویه 39 پروژه با اعتبار یک هزار و 93 میلیارد ریال و اشتغالزایی  500 نفر در بخش عمرانی است.
وی اظهار داشت: از این تعداد پروژه عمرانی 30 پروژه با 942 میلیارد ریال افتتاحی و 9 پروژه با اعتبار 151 میلیارد ریال کلنگ زنی است.
استاندار ابراز داشت: چهار طرح با اعتبار 70 میلیارد ریال در بخش اقتصادی است که از این تعداد سه طرح با اعتبار 61میلیارد و  ریال افتتاحی و یک طرح با اعتبار 9 میلیارد ریال کلنگ زنی می باشد.
احمدی ، 762 واحد مسکن مهر با اعتبار 376 میلیارد ریال، جاده دهدشت – سوق با اعتبار 150 میلیارد ریال، جاده قلع ریئسی – جاورده با اعتبار 50 میلیارد ریال، جاده های روستایی لیراب، چهاب- کوشک – بویری با اعتبار 44 میلیارد ریال، بهسازی بخشی از شبکه آب دهدشت با اعتبار 15 میلیارد ریال را برخی از پروژه های افتتاحی بیان کرد.
استانداری، سالن ورزشی دیشموک و سالن ورزشی چنگلوا و سه چمن مصنوعی جمعا با اعتبار 38 ریال میلیارد ریال و احداث میدان انقلاب، 2 حلقه پل خیابان های شهید چمران و امیرکبیر را از دیگر طرح های افتتاحی این شهرستان برشمرد.
 استاندار، پروژه بازآفرینی شهری بازار روز دهدشت با اعتبار 100 میلیارد ریال، ساختمان اداری بیمه سلامت با اعتبار 18 میلیارد ریال، احداث پارک نرگسی با اعتبار پنج میلیارد ریال، پل ارتباطی موردراز، چمن مصنوعی سرماهور، ساختمان کمیته امداد امام(ره) دهدشت با اعتبار 16 میلیارد ریال را برخی از طرح های کلنگ زنی در شهرستان کهگیلویه برشمرد.
همچنین شورای ادارای شهرستان کهگیلویه با حضور جمعی از مدیران استانی به ریاست استاندار برگزار شد.
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما