اخبار استانداری
15بهمن1397

. نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با حضور آیت الله ملک حسینی که در محل مصلی شهر یاسوج دایر شده از امروز تا 18 بهمن ماه ادامه دارد.

علی محمد احمدی در آیین افتتاحیه نمایشگاه ۴۰ سال دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: این انقلاب به فضل خدای متعال و همت والای مردمانی که با تأسی از پیر و مراد بی بدیلشان معمار کبیر انقلاب اسلامی همه گردنه های خطر را پشت سرگذاشتند شکل گرفت‌.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه تهدید و تحریم بر اراده فولادین این ملت اثر نکرد،عنوان کرد: حاصل این سوختن ها و ساختن ها آبادانی ایران عزیز و به تأسی آن کهگیلویه و بویراحمد بوده است.
وی افزود: فرزندان این استان همواره در  کنار ملت ایران در روزهای سخت دفاع مقدس و سازندگی حضور داشتند و دلاورمردانه جنگیدند.
احمدی با بیان اینکه ما در نیمه راه قرار داریم، گفت: آینده و فردای بهتر ایران در گرو تلاش و همت بیشتر فرزندان این مرز و بوم است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مردم ما شایسته داشتن زندگی و معیشت بهتر هستند و امید است این ایام فرصت و محملی برای بازنگری مسیر و بهبود معیشت مردم باشد.
احمدی با اشاره به اینکه جوانان بسیاری در راه آرمان های انقلاب و نظام جان خود را فدا کردند، تصریح کرد: عزت، قدرت و عظمت جمهوری اسلامی به پشتوانه خون شهیدان است.
وی با تاکید بر اینکه بصیرت و زمان شناسی شهدا مثال زدنی است، بیان کرد: رسالت امروز ما انتقال پیام شهدا به نسل های جدید انقلاب است.
احمدی ضمن تشکر از تمامی مسئولان برگزار این نمایشگاه، گفت: نشست های بسیاری با حضور آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان برای برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه برگزار شد.
وی اظهار داشت: امید است بتوانیم گوشه ای از تلاش های نظام در عرصه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دهیم.
احمدی تاکید کرد: به طور قطع آنچه در میدان عمل رخ داده بسیار فراتر از آن است که در معرض دید مردم قرار گیرد.
وی عنوان کرد: آنچه می بینیم قطره ای از تلاش ملت ایران است که ۴۰ سال آزادانه برای عزت و آزادگی سوختند.
گفتنی است در این نمایشگاه  فعالیت های دستگاه های اجرایی در ۱۲۰ غرفه از امروز  به مدت ۴ روز در محل مصلی نماز جمعه شهر یاسوج به معرض دید عموم گذاشته شده است.
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما