اخبار استانداری
16بهمن1397

.پاسخگویی استاندار به درخواست های مردمی از طریق سامانه سامد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با حضور در مرکز الکترونیکی پاسخگویی و ارتباطات مردم و دولت(سامانه سامد) بطور زنده پاسخگوی مستقیم مشکلات 22 نفر از مردم از همه نقاط استان شد.
علی محمد احمدی در این مرکز با بیان اینکه، مردم  استان می‌ توانند از طریق تلفنی۱۱۱ سامانه الکترونیکی مردم و دولت شکایات، درخواست‌ها و پیشنهادات خود را با دستگاه‌ های اجرایی دولت مطرح کنند، گفت: این سامانه با ثبت مطالبات مردم موجب کاهش مراجعات حضوری و تسریع در رسیدگی به مشکلات آنها می شود.
‌به منظور استفاده از ظرفیت‌های مرکز الکترونیکی پاسخگویی و ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری، احمدی استاندار امروز با حضور در سامانه سامد به طور زنده درخواست‌ها، انتظارات و مشکلات جمعی از مردم استان را از طریق سامانه ۱۱۱ شنوده کرد.
استاندار تاکید کرد: این سامانه به عنوان پل ارتباطی بین مردم و دولت می باشد که مردم بتوانند در کوتاهترین زمان و با ساده ترین روش و ابزار ممکن مشکلات خود را با مسئولین مربوطه مطرح و جواب دریافت نمایند.
احمدی در جواب تماس گیرندگان گفت: پس از شنوده مشکلات، انتظارات و درخواست‌های مردمی از طریق معاونان خود و مدیران دستگاه های اجرایی پیگیر جدی مسائل و این درخواست ها تا حصول نتیجه خواهم شد.
اشتغال دانش ‌آموختگان استان، پرداخت تسهیلات، ارائه برخی از خدمات عمومی روستایی، تامین آب کشاورزی، آسفالت راه‌ روستایی از جمله محورهای درخواستی و درددل شهروندان با استاندار بود.
استاندار در جواب تماس گیرنده ای در خصوص تضییع حقوق وی در جذب نیرو، بر رعایت مر قانون، حق الناس و صیانت از حقوق مردم در همه امور تاکید کرد و گفت: مطمعنا هر جایی و در هر زمینه ای اگر موضوعی خلاف قانون باشد با آن مقابله می ‌کنم و چنین مسائلی را شخصا و به صورت جدی پیگیری خواهم کرد.
استاندار در خصوص اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی هم گفت: در رابطه با جذب نیرو در دستگاه های دولتی شرایط جذب محدود بوده و با اعلام از طریق آزمون و گزینش صورت می گیرد.
وی ابراز داشت در رابطه با اشتغال جوانان، دولت امسال افزون بر چهار هزار میلیارد ریال اعتبار با بهره پایین به استان تخصیص داده است و شرایط بسیار مناسبی برای ایجاد تعاونی دانش آموختگان در ایجاد واحدهای اشتغالزا و تولیدی فراهم شده است.
استاندار یادآور شد: متقاضیان جویای کار و اشتغال بخصوص در مناطق روستایی استان با ارائه برنامه می توانند از این تسهیلات ارزان قیمت برای کسب و کار و رونق تولید استفاده کنند.
احمدی یادآور شد: استان در رابطه با شغل های نوپدید در حوزه فنآوری، it و استارت آپ ها بستر لازم و شرایط خوبی دارد و دانش آموختگان دانشگاهی می توانند در این خصوص ایجاد اشتغال کنند. 
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما