اخبار استانداری
18بهمن1397

.39 پروژه با اعتبار 510 میلیارد ریال در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد

39 طرح اقتصادی و پروژه عمرانی به مناسبت ایام الله دهه فجر چهلمین سال انقلاب اسلامی در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد.

10 طرح و پروژه به نمایندگی از این تعداد طرح و پروژه با حضور زارعی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه سی سخت، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، فرماندار شهرستان دنا،  تعدادی از مدیران استانی و جمعی از مسئولین محلی این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد با حضور صداقت فرماندار شهرستان دنا در آیین افتتاح این پروژه ها گفت: از مجموع 39 طرح و پروژه  24 پروژه با اعتبار 310 میلیارد ریال عمرانی است که از این تعداد 25 پروژه افتتاحی و یک پروژه کلنگ زنی است.
سیدمحمد کاظم نظری با تبریک دهه فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: از کل طرح ها و پروژه های شهرستان گردشگری دنا تعداد 13 طرح با اعتبار 200 میلیارد ریال در بخش اقتصادی است که 12 طرح افتتاحی و یک طرح کلنگ زنی می باشد.
 فرماندار شهرستان دنا هم در آیین افتتاح مجتمع گردشگری بین المللی دال دنا با تبریک ایام الله دهه فجر، گفت: این مجتمع با 140 میلیارد ریال هزینه یکی از مهمترین طرح های اقتصادی و افتتاحی این شهرستان است. 
نادیا صداقت ابراز داشت: 11 واحد ساختمان مدد جویی  با اعتبار چهار میلیارد و 400 میلیون ریال از دیگر طرح های افتتاحی این شهرستان می باشد و چهار طرح توسعه و برق رسانی شهر سی سخت و منطقه تنگ رواق با اعتباری افزون بر 14 میلیارد ریال از طرح های افتتاحی می باشد.
صداقت افزود: طرح تولیدی قارچ دکمه ای با اعتبار هفت میلیارد ریال، سردخانه محصولات کشاورزی با اعتبار 12 میلیارد ریال، طرح گل رز با اعتبار هفت میلیارد ریال و مزرعه پرورش ماهی با هفت میلیارد ریال از جمله طرح های مهم افتتاحی در این شهرستان است.
فرماندار، پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت با اعتبار 130 میلیارد ریال و بازسازی و توسعه شبکه آب شرب پاتاوه با اعتبار 29 میلیارد ریال را از طرح های افتتاحی این شهرستان نام برد.
وی، طرح آبیاری قطره ای امیر آباد با اعتبار 13 میلیارد ریال، طرح گاز رسانی به هفت روستا در قالب 2 پروژه با بیش از 20 میلیارد ریال، مقاوم سازی مدرسه نمونه علامه امینی با اعتبار 17 میلیارد و 500 میلیون ریال از طرح های و پروژه های کلنگی زنی شهرستان دنا نام برد.
ج/238

مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما