اخبار استانداری
18بهمن1397

.28 پروژه با اعتبار 912 میلیارد ریال در شهرستان بهمئی افتتاح و کلنگ زنی شد

28 طرح  و پروژه عمرانی و اقتصادی به مناسبت دهه فجر چهل ساله انقلاب اسلامی در شهرستان بهمئی افتتاح و کلنگ زنی شد.
هفت طرح و پروژه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویرحمد، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در بهمئی افتتاح و کلنگ زنی شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویرحمد در آیین افتتاح پروژه سد خاکی ایلی آباد با تبریک آغاز پنجمین دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اعتبارات این تعداد طرح و پروژه شهرستان بهمئی را 912 میلیار ریال عنوان کرد.
جعفر گوهرگانی با بیان اینکه، 182 نفر اشتغالزایی طرح ها و پروژه های این شهرستان است، افزود: از مجموع این طرح ها و پروژه ها 17 پروژه با اعتبار 218 میلیارد ریال افتتاحی و در بخش عمرانی است.
وی اظهار داشت: هشت طرح با اعتبار 69 میلیارد و 370 میلیون ریال با 73 نفر اشتغال در بخش اقتصادی است که از این تعداد هفت طرح افتتاحی و یک طرح کلنگ زنی است.
فرماندار بهمئی هم با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح سد خاکی ایلی آباد جهاد کشاورزی با اعتبار هزینه شده 97 میلیارد ریال را از مهمترین طرح های افتتاحی این شهرستان بیان کرد.
حکمت اله سنائی، لکه گیری و روکش آسفالت لیکک – تنگ ماغر با اعتبار 17 میلیارد ریال، مجتمع آبرسانی به روستاهای بهمئی از سد کوثر، آبرسانی به شهرک ولی عصر، 20 واحد مسکن مددجویی، بازسازی و توسعه بخشی از شبکه آب شرب شهر لیکک، فاز دوم گازرسانی به روستاهای منطقه کت و استخر ذخیره آب  را از طرح های افتتاحی نام برد.
فرماندار، مخزن یک هزار متر مکعبی شهرک ولیعصر، توسعه شبکه و تقویت ولتاژ برق شهری، ایستگاه پمپاژ قلات، سالن ورزشی سرآسیاب، چمن مصنوعی در مجموعع ورزشی، زیرسازی و آسفالت پنچ جاده روستایی  و آسفالت معابر شهری را از دیگر پروژه های این شهرستان عنوان کرد.
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما