اخبار استانداری
12اسفند1397

.استان نیازمند آمار واقعی برای هرگونه تحولات بنیادی، آمایش، برنامه ریزی و حرکت است

علی محمد احمدی در شورای هماهنگی ثبت احوال استان بر جمعیت شناسی و برخورداری و دسترسی به آمار واقعی و مبنای جمعیت برای هرگونه تحولات بنیادی، آمایش، برنامه ریزی و حرکت در استان تاکید کرد.
وی با بیان اینکه در هیچ جای دنیا بدون آمار درست برنامه ریزی موثری انجام نخواهد شد، اظهار داشت: اگر آمار درستی از تحولات جمعیتی، ولادت، نوجوانی، جوانی، میانسالی تا پیری و وفات نداشته باشیم برنامه ریزی سازنده برای ارائه خدمات به جامعه با مشکل مواجه خواهد شد.  
استاندار به دستیابی به آمار واقعی چهارگانه حیاتی و رسیدن به اهداف ساماندهی نظام استقرار جمعیت در استان تاکید کرد و اظهار داشت: اگر در ارائه آمارها مردد باشیم هرگونه تصمیم گیری و برنامه ریزی با نواقص همراه خواهند بود. 
احمدی تاکید کرد: همه دستگاه های اجرایی و اعضای شورا در رسیدن به آمار واقعی ورود کنند وهمه جلسات خروجی محور باشند و مصوبات آنها اجرا شود. 
استاندار با بیان اینکه، ﺑﺮای ﺗﻨﻈﯿﻢ راﺑﻄﻪ ﺑﯿﻦ اﻧﺴﺎن، ﻓـﻀﺎ و ﻓﻌﺎﻟﯿـﺖ ها، نیازمند آمار دقیقی از فعل و انفعالات، تحرکات زاد و ولد، جابجایی جمعیت و ساختار سنی و ﺟﻤﻌیتی هستیم، تصریح کرد: در این رابطه باید وظایف و تکلیف در هر دستگاه مشخص باشد و به آن عمل شود.
احمدی یادآور شد: سال آینده انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را داریم و نیاز به آمار دقیقی است و همچنین زیرساخت های رایانه ای هم در این خصوص باید مهیا شود.
ج/238

 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما