اخبار استانداری
13اسفند1397

.هماهنگی دستگاه ها و نهادها برای استقبال از مسافران نوروزی ضروری است/ تشدید نظارت بر واحدهای خدماتی ایام نوروز در استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باتوجه به وجود ظرفیت های گردشگری در استان با استقبال میهمانان نوروزی رو به رو خواهیم بود و باید در زمینه اسکان آنها آمادگی بسیار خوبی داشته باشیم.

علی محمد احمدی در نشست شورای مدیریت بحران استان، اظهار داشت: باید سطح آمادگی در مقابله با بحران را در استان افزایش دهیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: به عنوان مثال در سال جاری علی رغم وجود تجهیزات و نیروی انسانی کافی آنطور که باید و شاید شاهد عملکرد مثبتی در هنگام وقوع بحران نبودیم.

وی بیان کرد: انتظار می رود ماشین آلات و دستگاه های خدمات رسان پیش از وقوع هرگونه بحرانی در محورهای حادثه خیز و پرترافیک استان حضور داشته باشند تا میزان بروز آسیب ها را کاهش دهند.

احمدی تاکید کرد: با هدف افزایش کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی باید یک بازنگری در نگاه خود نسبت به این مسائل داشته باشیم.

وی ضمن تسلیت به دلیل شهادت تعدادی از هموطنان در سانحه سقوط بالگرد اورژانس در چهارمحال و بختیاری، گفت: برای پیشگیری از هرگونه حادثه تلخ می طلبد تمهیدات لازم باتوجه به شرایط جوی استان اندیشیده شود.

احمدی به شرایط کنونی کشور اشاره کرد و افزود: برای کاهش دغدغه های ذهنی مردم باید زمینه لازم برای ایام خوش مسافران در استان را مهیا کنیم و تمامی دستگاه های خدمات رسان به ویژه شهرداری ها در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شهرداران مناطق ۱۷ گانه استان همگی پای کار باشند و نسبت به زیباسازی مبلمان شهری برای استقبال هرچه بهتر مسافران اقدام کنند.

وی خواستار تهیه و تدوین پکیج خدمات رسانی از سوی دستگاه های متولی شد و افزود: در نشست ستاد خدمات سفر بیشترین تمرکز بر روی هماهنگی بین دستگاهی برای استقبال باشکوه از مسافران باشد.

عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست اظهار داشت: ۵۲ درصد از مصدومان سوانح رانندگی استان در بیمارستان های، مراکز درمانی و حین انتقال و مابقی در صحنه فوت می کنند.
وی عنوان کرد: می طلبد علوم پزشکی در این زمینه نسبت به گذشته با مدیریت بهتر در خدمات رسانی از بروز هرگونه حادثه تلخ جلوگیری کند
.

فیلی تاکید کرد: تمامی دستگاه های خدمات رسان در این ۲۰ روز پای کار باشند و با همت جهادی به ارائه خدمت بپردازند.

مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما