اخبار استانداری
16اسفند1397

.پیام استاندار به مناسبت یادواره سرداران و سرافرازان شهید شهرستان بهمیی

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت یادواره سرداران و سرافرازان شهید شهرستان بهمیی پیامی صادر کرد.
متن پیام دکترعلی محمد احمدی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت هنر رادمردان و انسانهای سترگ و با عزتی است که با تقدیم بهترین هستی خود،تنها معامله با خدا را راه تعالی و اوج و ترقی می دانند.
شهادت در حقیقت نقطه عطف عشق ورزیدن به معبود خویش و رسیدن به لقائ الله و از فاضل ترین و مترقی ترین ارزشهای ناب در فرهنگ اسلامی و شیعی به شمار می آید.
دوران هشت سال دفاع جانانه و عزتمندانه به عنوان یکی از طلایی ترین مقاطع در نظام جمهوری اسلامی است که اقتدار،عظمت و شکوه مردان و زنان این مرز و بوم را به رخ جهانیان کشاند و با تاسی از نهضت عاشورایی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) پرچم اسلام ناب محمدی را برافراشته تر به اهتزاز درآورد.
امروز همه ما بر خود واجب و لازم می دانیم که با بزرگداشت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا تداوم بخش راه مردان خدا و زنده نگهداشتن نهضت سرخ شهادت باشیم و در این مسیر لحظه ای درنگ نکنیم.
برپایی یادواره ها و یادمان‌های شهدای عظیم الشان تقویت باورها و عزم راسخ جوانان و نوجوانان و نسل‌های آینده را در پی خواهد داشت و در حقیقت این خود علاوه بر پویایی جامعه اسلامی تضمینی برای امنیت پایدار به شمار می رود.
بدون شک پیشرفت ها و جهش های ایران اسلامی در منطقه و جهان مدیون خون با برکت و جانفشانی و فداکاری های شهیدان والامقام و ایثارگران مقاومی است که جانانه رزمیدند و اجازه دخالت استعمارگران و متجاوزان در این پهنه پرافتخار را ندادند.
لذا ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه و رسالتی خطیر برای همگان است و  برگزاری یادواره های شهدای والامقام در جای جای میهن عزیز اسلامی و استان سرافراز کهگیلویه و بویراحمد گامی موثر و اقدامی ارزشمند محسوب می شود و از همه مسئولان و متولیان امر می خواهم که با تمام توان و امکانات سعی در برپایی این یادواره ها داشته باشند.
اینجانب ضمن ادای احترام به مقام والای ۱۸۸۰ شهید استان کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه سرداران رشید و شهید شهرستان پر افتخار بهمیی و خانواده های معظم و معزز آنان ، از بانیان و دست اندرکاران برگزاری این یادواره صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم و از خداوند سبحان موفقیت و سربلندی همه شما در سایه توجهات حضرت امام عصر(عج) و شهدای عظیم الشان را خواهانم.
علی محمد احمدی/استاندار کهگیلویه وبویراحمد

 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما