اخبار استانداری
20اسفند1397

.دستگاه های اجرایی در کنار هم شرایط استقبال از مهمان نوروزی را فراهم کنند 

علی محمد احمدی در هشتمین کارگروه گردشگری و سومین جلسه ستاد خدمات سفر استان، تاکید کرد: دستگاه های اجرایی در کنار هم شرایط و  سازو کار لازم برای استقبال از گردشگران و مهمان نوروزی را فراهم کنند.
استاندار اظهار داشت: نوروز یک فرهنگ و تمدن تاریخی ومیراث مشترک ایرانیان است و باید شرایط را برای شادابی و نشاط مردم و تقویت روحیه اجتماعی در این ایام فراهم کرد.
احمدی اظهار داشت: برای هر چه بهتر ارائه خدمات به مسافرین، گردشگران و هم استانی ها در این استان برخی از دستگاه ها وظیفه ذاتی دارند اما باید دیگر دستگاه های اجرایی استان هم با آمادگی کامل همکاری جدی داشته باشند.
استاندار از دستگاه های نظارتی خواست تا در بازرسی ها و نظارت های مستمر، ساماندهی و تنظیم  بازار را به خوبی کنترل کنند و تاکید کرد: بازرسی و نظارت بر واحدهایی از جمله رستوران ها و محل های اقامتی و واحدهایی که خدمات عمومی ارائه می دهند، بطور دائم انجام گیرد.
وی به فعال بودن جایگاه های سوخت، نمایندگی و خدمات خودرویی، خودپردازهای بانکی، حوزه حمل و نقل، مسافربری و پایانه ها تاکید کرد و افزود: موضوع امنیت عمومی مسافرین، مهمانان نوروزی و گردشگران، بازاریان و منازل مسکونی مردم به خوبی مورد توجه سیستم امنیتی استان قرار گیرد.   
احمدی، بر ارائه خدمات پزشکی، بیمارستانی، دارویی و درمانی بطوریکه در هر شهر یک بیمارستان با تمام ظرفیت و شبانه روز آمادگی داشته باشد و نظارت کامل بر رستوران های بین راهی و ایجاد برقرای نظم ترافیکی درون شهری و به خصوص بین شهری و جاده های پر تردد تاکید کرد.
استاندار به مسئله اقلام مورد نیاز مردم از جمله گوشت قرمز، مرغ، برنج، شکر، روغن، آرد و میوه شب عید اشاره کرد و گفت: همه این اقلام به اندازه کافی تامین شده است و برای توزیع و نظارت بر عرضه آن دستگاه های متولی جدیت و دقت لازم را به عمل آورند.
استاندار به شرایط جوی در مناطق مختلف استان به ویژه مناطق کوهستانی در نخستین روز‌های سال اشاره کرد و گفت: این موضوع باید مورد توجه ستاد مدیریت بحران قرار گیرد.
احمدی افزود: آمادگی لازم برای استفاده از ظرفیت‌های موجود در اسکان مهمانان و گردشگران نوروزی  در شرایط خاص مورد توجه باشد.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما