اخبار استانداری
26فروردين1398

.دومین کاروان کمک های استان به مناطق سیل زده ارسال شد

دومین کاروان کمک های غیرنقدی مردم و سازمان های دولتی استان کهگیلویه وبویراحمد به ارزش 100 میلیارد ریال و در قالب 31 کامیون به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان ارسال شد.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با حضور سورنا ستاری  معاون علمی و فنآوری رئیس جمهوری در آیین ارسال کمک های استان به مناطق سیل زده گفت: به رغم آنکه بارندگی های فروردین ماه به زیرساخت های استان خسارت جدی وارد کرده است اما مردم هر آنچه در توان داشتند برای کمک به هموطنان خود دریغ نکردند.
علی محمد احمدی افزود: این دومین کاروان کمک ها از یاسوج مرکز استان است که به خوزستان و لرستان ارسال می شود در حالی که شهرستان های جنوب استان نیز پیش از این بطور مستقل کمک های خود را ارسال کردند.
استاندار تصریح کرد: پس از این مرحله با هماهنگی سپاه پاسداران استان، نیازهای مناطق سیل زده کشور و استان بررسی می شود که بیشتر مربوط به وسایل و لوازم خانگی است.
احمدی افزود: در مرحله بعدی بحث بازسازی این استان هاست ضمن اینکه استان نیز واحدهای تخریبی زیادی دارد با این حال هر آنچه برای بازسازی مناطق سیل زده کشور از دست استان بر بیاید دریغ نخواهد کرد.
استاندار ابراز امیدواری کرد که این نوعدوستی و همدلی که بین ملت ایران در جای جای کشور ایجاد شده تداوم داشته باشد.
فرمانده سپاه فتح استان نیز با بیان اینکه، محموله ارسالی از استان در اختیار موکب های استان و هلال احمر قرار می گیرد گفت: در مراحل بعدی برای بازسازی مناطق آسیب دیده اقدام می شود.
سرهنگ حمید خرمدل یادآورشد: بیش از 500 خانوار در مناطق سیل زده نیز شناسایی شده و مورد حمایت استان قرار می گیرند تا بتوانند دوباره به حالت عادی زندگی برگردند.
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما