اخبار استانداری
12ارديبهشت1398

.پیام معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار به مناسبت گرامیداشت روز و هفته معلم 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با صدور پیامی  فرا رسیدن هفته و روز معلم را به معلمان دلسوز و فداکار استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک گفت و یاد و خاطره استاد شهید علامه مطهری را گرامی داشت.
در این پیام آمده است:  
اگر کارآگهی آگه زکاری است / هم از شاگردی و آموزگاری است
    هر سال دوازدهم اردیبهشت ماه یادآور خاطره ی مجاهدی اندیشمند است که با نگاهی ژرف، غبار جهل از مسیر انقلاب زدود و با صلایی رسا و دلنشین، نظام فکری اسلام را به همه ی جهانیان عرضه داشت و سرانجام در راه مبارزه با جهل و انحراف به دست جریانی که خود گرفتار جهل بود به شهادت رسید؛ آیا کار معلم چیزی جز مبارزه با جهل است و چه زیبا نام مطهری به روز معلّم اعتبار داده است.
تقارن این روز با بزرگداشت مقام معلّم، فرصت مغتنمی است تا از معلّمان میهن اسلامیمان تقدیر و در برابر عظمت و مقام شامخ آنان سرتعظیم فرود آوریم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی این استاد فرزانه، تبریکات خالصانه ی خود را به همه ی معلّمان و خانواده ی بزرگ آموزش و پرورش استان نثار می نمایم.
از درگاه ایزد منّان برای همگان توفیق خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت به خصوص تربیت نیروهای انسانی، انقلابی، متعهد و تلاشگر را خواهانم .
 
محمدکاظم نظری
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما