اخبار استانداری
16ارديبهشت1398

. سامانه هوشمند نظارتی تا پایان خرداد در یاسوج و گچساران راه اندازی می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت و ضرورت بهره‌ گیری از فناوری و تکنولوژی جدید، گفت: وجود سامانه‌ های هوشمند نظارتی موجب ایجاد امنیت و آرامش برای شهروندان می شود.

محمد کاظم نظری در نشست کمیته بررسی سامانه های هوشمند نظارتی استان اظهار داشت: مشکلات و موانع موجود برای اجرای طرح سامانه هوشمند نظارتی و پایش تصویری در مناطق مختلف استان بررسی شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرمانداران شهرستان های بویراحمد، گچساران و کهگیلویه از محل اعتبارات 98،اعتبار لازم برای اجرای این طرح را پیش بینی کنند.

وی افزود: سایر شهرستان های استان نیز در حد بودجه برای اجرای طرح  سامانه هوشمند نظارتی اعتبارات لازم را در نظر بگیرند.

نظری با اشاره به اینکه اعتبار لازم برای اجرای طرح سامانه هوشمند نظارتی در سال های گذشته برای دو شهرستان بویراحمد و گچساران تامین شده است، عنوان کرد: شهرداران دو شهر یاسوج و گچساران متعهد شدند تا پایان خردادماه نسبت به راه اندازی سامانه هوشمند پایش تصویری اقدام کنند.

وی تاکید کرد: مدیرکل دفتر فنی استانداری به عنوان دبیر این نشست هر 10 روز یکبار گزارشی از روند اجرای این طرح به دفتر سیاسی ارائه دهد.

نظری بیان کرد: مخابرات موظف شد زیرساخت های لازم برای اجرای این طرح را در استان فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه باید 23 دستگاه در شهرستان گچساران، 15 دستگاه در کهگیلویه و 35 دستگاه در شهرستان بویراحمد نصب شود، افزود: در مجموع 123 دستگاه در شهرستان های 8 گانه استان نصب و راه اندازی می شود.

نظری اعتبار موردنیاز برای اجرای این طرح را 6 میلیارد و 150 میلیون تومان عنوان کرد.

مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما