اخبار استانداری
17ارديبهشت1398

.4800 شغل در بکارگیری نیروی کار در اجرای طرح حقوق و دستمزد 

جعفر گوهرگانی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان گفت: طرح نوپا و پایلوت حقوق و دستمزد در استان ما  اجرا می شود و می تواند، حدود چهار هزار و 800 شغل ایجاد کند.
معاون اقتصادی استانداری اظهار داشت: براساس این طرح هر نیرویی که مشمول قانون کار است و از طریق دستگاه های دولتی، بخش خصوصی و سمن ها جذب شود، دولت 40 درصد حقوق و به علاوه مشوق های بیمه ای و مالیاتی را بر عهد می گیرد و 60 درصد دیگر را کافرما باید بپردازد.
به گفته گوهرگانی، این طرح با هدف ایجاد انگیزه کار و فرصت اشتغال بوده و در قالب این طرح اغلب شرایط برای نیروهای فارغ التحصیل دانشگاهی خواهد بود و در این خصوص 126 میلیارد ریال اعتبار به استان اختصاص یافته است.
معاون اقتصادی استانداری ابراز داشت: همه نهادها و سازمان های دولتی، بانک های عامل، اتاق های تعاون، صنعت معدن و تجارت، نظام مهندسی های کشاورزی، ساختمان و معدن، سمن ها و پیمانکاران به اطلاع کارفرمایان طرف قرارداد خود برسانند که ضمن اطلاع رسانی از این طرح برنامه ریزی لازم در ایجاد اشتغال، رونق کسب و کار و تولید را فراهم سازند.
گوهرگانی تاکید کرد: اطلاع رسانی مستمر توسط همه رسانه ها به خصوص صدا و سیما از طریق همه نهادها و دستگاه های اجرایی انجام شود.
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما