اخبار استانداری
18ارديبهشت1398

.نگاه توسعه ای و راهبردی به ورزش با تقویت هیاتهای ورزشی 

سیدمحمدکاظم نظری با حضور سعید سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش کشور گفت: نگاه توسعه ای و راهبردی به ورزش نیازمند تقویت مجمع عمومی و هیات های ورزشی در استان است.
وی اظهار داشت: شناسایی و تبیین موقعيت راهبردی با توجه به پیشینه برخی از رشته های ورزشی در جامعه روستایی و عشایری با صرف هزینه و سرمایه گذاری اندک سبب تقویت و بهبود این حوزه می شود.
نظری تصریح کرد: فعال کردن هیات های ورزشی می تواند نتیجه خوبی برای دراز مدت در رویدادهای ورزش استان ایفا کند و نگرانی ها در برخی از آسیب های اجتماعی را کاهش دهد.
وی ابزار داشت: حضور قدرتمند در مسابفات بین المللی و ملی و کسب رتبه های قهرمانی می تواند نتیجه تلاش و فعالیت هیات های ورزشی باشد.
نظری یادآور شد: دولت برای تقویت حوزه ورزش کم نگذاشته است و تلاش هیات های ورزشی و تدبیر مسئولین این هیات ها می تواند به تقویت دو جندان جامعه ورزشی در سطوح مختلف بینجامد.
وی استان کهگیلویه وبویراحمد را استانی چهار فصل و با ظرفیت و شرایط لازم برای اجرای مسابقات مختلف در همه رشته ها دانست و گفت: برای برگزاری هرگونه مسابقات ورزش در این استان آمادگی داریم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد: سیدمحمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به حوزه ورزش این استان تحرک بخشید و آن را به لحاظ تخصصی، مدال آوری، فضای ورزشی، ابزار و امکانات به حد شایسته ای رسانده است و انتظار است که از مرکز کشور و استان بیش از پیش حمایت و پشتیبانی شود تا بتواند ضمن حفظ شرایط موجود آن را مطلوبتر سازد.
نظری، انتخاب آذر صفایی نیا مدیرکل حوزه بانوان استانداری را به عنوان رئیس هیات اسکواش استان شایسته دانست و گفت: صفایی نیا تجربیات خوبی در حوزه مدیریت در شهرداری یاسوج و استانداری دارد و می تواند این رشته ورزشی در استان را به خوبی مدیریت کند.
سعید سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران هم از شرایط و ظرفیت های خوب کهگلویه وبویراحمد در بخش های مختلف ورزشی از جمله اسکواش اشاره کرد و گفت: هرگونه همکاری لازم برای تقویت ورزش اسکواش در این استان را با علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد که از فعالین و مدیران مطرح در جامعه ورزشی کشور هستند، خواهیم داشت.  
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما