اخبار استانداری
18ارديبهشت1398

.همه تدابیر لازم برای استفاده از منابع آب در منطقه لوداب بکار بسته می شود

جعفرگوهرگانی در جلسه هماهنگی برای رفع مشکلات آبی منطقه لوداب گفت: از سوی آب منطقه ای، جهاد کشاورزی، فرمانداری بویراحمد، نیروی انتظامی و بخشداری لوداب همه تدابیر لازم و قانونی برای استفاده از منابع آب در منطقه لوداب بکار بسته می شود.
گوهرگانی تاکید کرد: هرگونه پمپاژ و استفاده غیرمجاز و بهره برداری غیرقانونی از منابع آبی در منطقه لوداب برای هرگونه کشت محصولات ممنوع است.
وی تصریح کرد: اولویت استفاده از منابع آبی نیازمند صدور مجوز آب منطقه ای و اولویت با کسانی است که حق آبه و یا جداول قدیمی و یا سنتی داشته اند و در امسال هیچگونه صدور مجوز جدید برای پمپاژ آب نباید وجود داشته باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: آب منطقه ای باید نظارت مستمر و دقیق بر بستر رودخانه ها و همچنین جلوگیری از استفاده غیرمجاز از آب رودخانه منطقه لوداب را داشته باشد.
گوهرگانی ابراز داشت: الگوی کشت، نوع محصولات و میزان سطح کشت زارعین و کشاورزان در رابطه با استفاده از آب رودحانه منطقه لوداب از سوی جهاد کشاورزی و آب منطقه ای استان تعیین می شود.
وی یادآور شد: به همین منظور جلسه همفکری واطلاع رسانی و نحوه اجرای مصوبات این نشست با حضور آب منطقه ای، فرماندار، جهاد کشاورزی و شوراها و دهیاران بخش لوداب به زودی در لوداب برگزار خواهد شد و کشاورزان منطقه از برنامه ها و تصمیمات لازم در این خصوص مطلع می شوند.
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما