اخبار استانداری
24ارديبهشت1398

.کمک های فنی واعتباری به واحدهای فعال تولیدی تعلق می گیرد/30 پروژه جدید به پروژه های اقتصاد مقاومتی افزوده می شود

جعفر گوهرگانی در پنجمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: کمک های فنی و اعتباری فقط به واحدهای فعال اقتصادی و تولیدی تعلق می گیرد و این کمک ها برای رفع مشکلات و کمک به تولید بیشتر و اشتغال این واحدها پرداخت می شود.
وی اظهار داشت: از مبلغ 650 میلیارد ریال کمک های فنی اعتباری به استان 445 میلیارد ریال آن معادل 70 درصد آن پارسال تخصیص داده شد که 80 میلیارد ریال آن به صورت نقدی واریز شد.
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان هم گفت: 30 پروژه جدید امسال به پروژه های اقتصاد مقاومتی استان اضافه می شود که با احتساب پروژه های سال 97 جمعا به 64 پروژه خواهد رسید.
حسن نوروزی اظهار داشت: این پروژه ها  به دلیل اهمیت و تاثیر گذاری در زیر ساخت ها در ایجاد تولید و اشتغال و ارائه خدمت بیشتر به مردم انتخاب می شوند.
به گفته رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان به دلیل اینکه اعتبارات استانی خرد نشود و بتوان پروژه های با اهمیت  ومهم بیشتری  را به بهره برداری رساند، طرح ها و پروژه های با پیشرت فیزیکی بالای 65 درصد برای تکمیل شدن انتخاب می شوند.
نوروزی ابراز داشت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مصمم است که تخصیص اعتبارات را به سمت  تامین آب کشاورزی، شبکه راه های درون استانی و پروژه ها و طرح هایی بخصوص پروژه های اقتصاد مقاومتی هدایت کند که ظرف یک سال و یا نهایتا 2 سال به بهره برداری برسند.
وی تاکید کرد به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است که تا پایان اردیبهشت ماه جاری طرح ها و پروژه های مهم و با پیشرفت فیزیکی بالای 65 درصد را به عنوان پروژه های اقتصاد مقاومتی به سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان معرفی کنند تا نسبت به انتخاب آنها در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تصمیمات لازم گرفته شود. 
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما