اخبار استانداری
9خرداد1398

.همه عملکردها متعلق به نظام است/استان نیازمند ارائه تصویری از هویت وعزتمندی مردم آن دارد/1000میلیارد ریال در گازرسانی منطقه دیشموک هزینه شد

علی محمد احمدی در جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی استان با حضور عدل هاشمی پور نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: همه اقدامات و خدمات انجام شده و هر آنچه که امروز داریم عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی با بیان اینکه، همه کارها و اقدامات به برکت خون شهدا، امام راحل و همه آنهایی است که امنیت مرزها را تامین می کنند، افزود: باید در شرایطی که با محدودیت های فراوانی روبرو هستیم، دستاوردها و خدمات نظام را صادقانه به مردم بگوییم تا دشمن هم که  به دنبال ناامیدی مردم است از این مسئله مایوس شود.
استاندار با اشاره به مشکلات، کمبودها و نارسایی ها در استان گفت: در همه جای کشور کم بیش مشکلات و آسیب ها وجود دارد اما در برابر این مشکلات عزم و اراده های قوی هم هست وهمه تلاش ها براین بوده و می باشد تا این مشکلات و کمبودها رفع شوند.
وی گفت: نظام با وجود همه محرومیت و محدودیت ها تلاشی مضاعف دارد در مناطق دور افتاده، محروم، کمتر برخودار به خصوص در این استان که مناطق کوهستانی و سخت گذر و روستاها بسیار پراکنده دارد نگاه ویژه داشته باشد و این استان را به دلیل شرایط آن به لحاظ اعتباری مورد توجه قرار داده بطوریکه این اعتبارات نزدیک به سه برابر نسبت به برخی از استان هاست. 
  استاندار تصریح کرد: وقتی که در جایی خدمات و دستاوردهای بزرگ نظام را که در اوج تحریم ها و فشارها قرار داریم زیر سوال می برند، آب به آسباب دشمن ریختن است. 
احمدی با اشاره به اینکه، اگر در جایی مشکلاتی و کمبودی است نباید برای ناامیدی مردم و دلخوشی دشمنان بزرگ نمایی شود که خدمات نظام زیر سوال برود، چرا که عده ای بطور هدفمند می خواهند با سیانمایی و صحنه سازی کمبودها را بزرگ و غیرواقعی جلوه دهند. 
استاندار با تاکید به اینکه این استان نیازمند ارائه تصویری از هویت وعزتمندی مردم دارد، گفت: اینکه بی توجهی به جایگاه و شان، هویت و عزتمندی مردم و این استان شود و تصویری سیاه و نادرست از استان را در فضای مجازی قرار داد هم سو شدن با دشمن است.
استاندار با اشاره به اینکه اگر نظام فقط و فقط در حوزه گاز رسانی به منطقه دیشموک 100میلیارد تومان هزینه کرده نادیده گرفته شود اما در جایی کوچکترین مشکل را بزرگ و با صحنه سازی به تصویر کشاند ظلم به این نظام، انقلاب، آرمان ها و ارزش ها و مردم استان است.
وی تاکید کرد: همه مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران و بخشداران باید بطور مداوم به مناطق مختلف استان بخصوص مناطق محرومتر سفر کنند و مشکلات مردم را از نزدیک ببینند و جاهایی که شرایط سخت تری دارند، مشکلات بیشتری دارند را در اولویت کار خود قرار دهند.
استاندار ابزا داشت: همه مدیران باید در خصوص حوزه تخصصی خود اطلاعات کاملی از همه جزئیات را داشته باشند و مشکلات مربوطه را به خوبی بدانند و در جلسات با طرح موضوع  با ارائه پیشنهاد و راهکارها به دنیال رفع آن باشند.
استاندار یادآور شد: اگر در دیشموک 2 دختر جوان اقدام به خود کشی می کند همه و همه باید در برابر علت و عوامل آن احساس دین و مسئولیت کنیم و برای پیشگیری و مقابله با این چنین حوادث سنگین، تلخ و غمبار همه تدبیر و چاره اندیشی کنیم و آن را یک درد مشترک بدانیم.
وی تاکید کرد: همه دستگاه های فرهنگی، زیربنایی، اقتصادی و نهادهای حمایتی استان باید با احساس مسئولیت بیشتر پای کار بیایند تا شاهد چنین اتفاق تلخ و دردناکی نباشیم چرا که همه در برابر وجدان و خدای خود و این مردم مسئولیم و باید جواب پس دهیم.
ج/238 
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما