اخبار استانداری
12خرداد1398

.پیام معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با صدور پیامی سالگرد ارتحال امام خمینی رحمه الله علیه و قیام 15 خرداد را به مردم ولایتمدار استان تسلیت گفت،
در این پیام آمده است:
این انقلاب بی نام خمینی (ره) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست . مقام معظّم رهبری
سال ها می گذرد ،حادثه ها می آید / انتظار فرج از نیمه ی خرداد کشم 
خرداد ماه هر سال یاد و خاطره ی شخصیّتی کم نظیر را با خود به همراه دارد که تجلّی صراط مستقیم الله ، چشمه زلال کوثر محمّدی(ص)  و سفینه ی نجات و رستگاری انسان سرگشته ی معاصر بود. هم او که امید را در دل ستمدیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید. 
نام انقلاب شکوهمند و پرآوازه ی ایران اسلامی، همواره با نام رهبری الهی، سیاستمداری عارف، مبارزی نستوه و دینداری روشنفکر، گره خورده است. بزرگ مردی که به پشتوانه ی ایمان،اعتقاد راسخ به هدف ، شجاعت و روحیّه ی شهادت طلبی و فداکاری ایرانیان، کاخ حکومت ستم شاهی را ویران و فصل نوینی فرا روی ملّت ایران گشود.
اینجانب، سی امین سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان را در  فاجعه ی قیام خونین 15 خرداد 42 که نقطه ی عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی بود، به عموم مردم ایران ، به خصوص به مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ی استان، تسلیت و تعزیت عرض می کنم.
امید است در پرتو عنایات حضرت ولی عصر-ارواحنا له الفداء- و با تأسّی از آموخته های مکتب امام خمینی-رحمه الله علیه- و تحت لوای فرامین سکاندار فرزانه ی انقلاب – مدظلّه العالی- بتوانیم در مسیر اعتلای این نظام مقدّس، سرافرازی میهن و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی، بیش از پیش فداکاری نماییم.
 سیدمحمّد کاظم نظری/معاون سیاسی، امنیّتی و اجتماعی استاندار 
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما