اخبار استانداری
13خرداد1398

.مهلت استعفای داوطلبان انتخابات مجلس دهم تا ۱۶ خرداد ماه است

سیدمحمد کاظم نظری گفت: مهلت استعفای داوطلبان برای حضور در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی یازدهم تا ۱۶ خردادماه جاری خواهد بود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد افزود: زمان ثبت نام از داوطلبان نمايندگی مجلس شورای اسلامي از تاريخ ۱۰-۹-۱۳۹۸ به مدت يك هفته تعيين شده است.
به گفته نظری، انتخابات يازدهمين دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر كشور با موافقت شورای محترم نگهبان در تاريخ ۲-۱۲-۹۸ برگزار مي‌شود.
 وی یادآور شد: تاکنون هیچگونه گزارشی مبنی بر استعفای داوطلبان احتمالی برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به ستاد انتخابات استان نرسیده است.
وی تصریح کرد: این افراد باید بر اساس قانون در مهلت تعیین شده در سمت‌هایی که مشمول استعفا هستند، کنار بروند و استعفای خود را تقدیم ستاد انتخابات و نهادهای ذیربط دهند.
نظری در خصوص امکان تمدید مهلت استعفا هم گفت: هنوز اطلاعیه و یا گزارشی از ستاد انتخابات وزارت کشور در این زمینه نرسیده است.
رئیس ستاد انتخابات استان تاکید کرد: صرف استعفا برای داوطلبان کافی نیست و بر اساس قانون تاییدیه استعفای این افراد در زمان ثبت نام الزامی می باشد.
وی برگزاری یک انتخابات پرشور، قانونمند و با حضور حداکثری را راهبرد دولت، مجموعه مدیریت اجرایی و ستاد انتخابات در استان دانست و گفت: هماهنگی‌های خوبی بین کمیته‌های اجرایی در سطح شهرستان‌ها در این راستا انجام شده است.
نظری ادامه داد: اعضای ستاد انتخابات استان و کمیته‌های مختلف شامل اطلاع ‌رسانی، امنیت، حراست و استعلامات، حقوقی، فناوری اطلاعات و پشتیبانی با معرفی رؤسای آنها تشکیل شده و اعضای ستاد انتخابات در استان مشخص شده‌اند.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما