اخبار استانداری
18خرداد1398

.رفع مشكلات مردم مهمترين رويكرد ملاقات عمومی است

جعفر گوهرگانی در برنامه ملاقات عمومی، آشنايی بيشتر با مشكلات، خواسته ها و دغدغه های مردم را از مهمترين رويكردها در برنامه های رو در رو خود با آنها اعلام كرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در این نشست که مدیران اقتصادی حوزه استانداری برای پاسخگویی به درخواست ها مردم حضور داشتند با 23 نفر از مردم شهرستان های مختلف استان ملاقات کردند و مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت. 
به گفته گوهرگانی، مراجعین در بخش های مختلف مشکلات و درخواست های عمومی و اختصاصی خود را مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت و جواب دریافت کردند.
معاون اقتصادی تصریح کرد: مشکلات اقتصادی، اشتغال، تسهیلات بانکی و کمک های بلاعوض در بسیاری از مراجعات مردمی و سخت گیری های بی مورد از سوی برخی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان از جمله مشکلات بود.
وی با اشاره به اینکه، دیدارهای عمومی با مسئولان در خدمت رسانی به حل معضلات و مشکلات مردم و اتخاذ تصمیم های بهتر و جامع تر کمک خواهد کرد، گفت: همه مسئولان باید در برابر مشکلات و دغدغه های فراوان مردم در بخش های مختلف و رفع آنها تمام تلاش خود را بکار گیرند و هرجایی با مشکل و موانع و کمبودی مواجه شدند هماهنگی لازم را با معاونت اقتصادی استانداری به عمل آورند.
ج/238 
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما